Kara Kalem S-WORKS Çalışmam

Scudo

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Hepinize çok teşekkür ederim :) Bende MTB kullanıcısıyım açıkcası yola pekte merağım yok Yakında birde Mtb çizicem :)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Eğer arkasına kopya kağıdı koyup yapmamışsan çok güzel bir çalışma olmuş. (çünkü biz okul yıllarında resmi böyle çizerdik) Forumda sanatçı ruhlu arkadaşları görmek mutluluk verici.

• Beğen
Tepkiler: tunahan beyhan

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Yalnız bu resimfotoğraf arkasına konulup yapılmış biraz fazla belli=))).Eğer öyle yapılmamışsa ki... gibi bi cümle kurmıcam bile=))

halilgoksal

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Merida
yaw çocuğun hevesini kırmayın demek istiyorum ama bi taraftan da "ben yaptım" söylemi de çok rahatsız ediyor... :)

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Arkaya kopya kağıdı felan koyduğum yok :) baka baka yaptığım doğru telefonumda olan bir resimden esinlendim :)

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Hayır İnsanları anlıyamıyorum sen beni tanıyormusun nasıl resim yaptığımı biliyormusunda o yada bu gibi yorumlar yapıyorsun anlamam.Evimde bu ve bunun gibi birçok resim farklı araba,çicek,böcek resmi var. Ve okuyacağım bölüm de doğrudan çizimle ilgili ;)

D

Domestik

Misafir
Yukarıdaki bazı yorumları çok lüzumsuz ve saygısızca buluyorum. Bu nasıl bir üslup. Arkadaşı tanıyıp etmeden nasıl kopya çizim yaptığını iddia edebiliyorsunuz. Belki adam ileride dünya çapında bir çizim üstadı olacak (inşallah). Kendim çizdim diyor siz adamı kopyacı yapıyorsunuz. Eminim siz bu zihniyetle Da Vinci ile karşılaşsaydınız kağıdın arkasına kadın resmi koyup Mona Lisa'yı resmettiğini söylerdiniz.

Emeğine sağlık arkadaşım, çok iyi çizmişsin.

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Teşekkür ederim Ahmet bey yüreğinize dilinize sağlık...