Sedona Borla

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Merhaba Dostlar,
Bisiklet eşimindi ve çok az - yalnızca yılda 1-2 kez - kullandı. Kenarda durmasındansa, ilana koymaya karar verdik.

(link)

Şu an bisikletin üzerinde sıfır Vittoria Lastikler ; (link) ve yine sıfır altus arka aktarıcı, sıfır altus ruble ve zincir var. Xcm maşayı da sıfır bisikletimden alıp, bu bisiklete takmıştım. Bisikletin jantlarını da paralaks göbekli Alexrımıs dc 19 ile yine sıfır bisikletimden değiştirmiştim, sele ile birlikte. Yanında çok iyi durumdaki Schwalbe CX Comp lastikleri de (link) vereceğim.
Bisikletin üzerinde bulunan amoeba siyah barendler, kadro çantası ve matara kafesi ile iki adet yedek iç lastik te dahil.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bisikletin herhangi bir problemi yok. Vuruk, kırık, göçük , aldığı bir darbe, vs. sıkıntısı yok . Araziye hiç girmedi. Mesajın başında da yazdığım gibi yılda bir iki kez kullanıldı. Üzerinde, dikkat çekmeyen ufak tefek çizikleri var. Garajımızda ve kapımızın önündeki merdiven altında muhafaza ettik.

(link)

Yanında vereceğim lastikler;

(link)

(link)

Donanım listesi: Sedona borla 16 '' alu. kadro, Amoeba borla gidon-gidon boğazı, nejo furç takımı, shimano fren- (7li)vites kolları, altus 8li kaset ruble ve arka aktarıcı, shimano dual sis ön aktarıcı ve ayna kol, paralax göbekli alexrimix dc 19 jantlar, shimano fren bacakları, tranz-x sele borusu, terry aircell jelli sele, schwalbe cx comp ve vittoria randonneur dış lastikler, cts iç lastikler, amoeba barendler, matara kafesi.

Bisikleti İstanbul içi elden teslim etmek istiyorum. Fiyat 450 Tl. Pazarlık, parça satışı yok, takas olabilir. İletişimi özel mesajla gerçekleştirelim. Telefonum: 0541 931 70 35

Teşekkürler

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Yeni çektiğim fotoğrafları da ekleyeyim:

(link)

(link)

(link)

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Bisiklet, pazar gününe kadar rezerve edilmiştir.

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Konu kapanabilir. Teşekkürler Bisiklet Forum.