Freestyle kask

nero

Aktif Üye
Tepki
19
(link)

Bu linktekine benzer bir kask almak istiyorum.Nerde bulabilirim?Bisikleti daha alamadım kask alıyım bari. :D

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bahsettiğiniz şekilde bir kask ben kullanıyorum...
Limar'ın BMX-Skate Freestyle kaskı...

Kızıltoprak Kaçkar bisiklette bulabilirsiniz...Fiyat 45 € civarı olması lazım...

Bunun biraz daha üst modeli bir Freestyle kaskı ararsanız...
Sport Point'ta (Nautilius) Snowboard kaskları mevcut...
İçleri hem kış hem yaz için değişebiliyor...Fiyatları ise 100 € civarı...

Benim kask....
http://img410.imageshack.us/img410/4396/johnyfotos009yg7.jpg

Ve kafada nasıl durduğu...:)
http://img258.imageshack.us/img258/3189/johnyfotos000rq3.jpg

İyi günler:)

nero

Aktif Üye
Tepki
19
Zaten bisikletide kaçkar bisikletten almayı düşünüyorum.Kaskıda ordan alırım ozaman.Teşekkürler.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Önemli değil:)

Bisiklet olarak ne düşünüyorsunuz?

nero

Aktif Üye
Tepki
19
Baya bi araştırma sonucu amoeba hussar,sedona771 ve kron xc1000 arasında kalmıştım.Amoeba hussara karar verdim ama vazgeçtim.Sedona nın yeni modelleri çıkmış.Fiyatları belli değil ama bugün kaçkar bisikleti aradım hafta içi gelcekmiş yeni modeller.Sedonanın sitesinde 711 modeli var.Donanımları 771 e göre daha düşük.Kaçkar bisiklet 711 in 771 den ucuz olacağını söyledi.Bende 711 e karar verdim.Önümüzdeki hafta beyazını almayı düşünüyorum.Fakat donanımları shımano altusdan da düşük.

(link)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Alican abinin dedigi gibi kackar bisiklette Limar kaskların sadece kırmızı rengi kaldı gayette guzel.

Sport pointte hem Nautilus hemde kızıltoprakta

Mavi , beyaz , siyah vs. gibi renklerin Skate ve Skate board kaskları var yaklasık 90 ytl felandı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Yok Can'cım benim bahsettiğim kaskların tanesi 200 lira...
Kaçkar'daki Limar lar 90 civarı...

Sportpointte ki kasklardan bir tanesine yazıldım fena halde alayım diye uğraşıyorum(malum para:D)

Nero...
Bisiklet seçiminz iyi olsada ilk bisikletiniz için seçiminizin oldukça iyi olduğunu fakat Amoeba'dan keşke dönmeseydiniz demeyi uygun buluyorum...Hussar ın kadrosu oldukça sağlam ve geliştirmeye açık bir kadro...Onun dışında seçim sizin...En hoşunuza giden en amacınıza uygun bisikleti almanız ve tatlı sürüşler yapmanız dileğiyle...:)