İmza Kampanyası: Deniz Otobüslerinde Bisiklet Ücretsiz Olmalı!

Scudo

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
bende oyumu gönderdim

arda22

Aktif Üye
Tepki
80
şunu gören oldu mu feribotlarda
http://img704.imageshack.us/img704/9021/idoj.jpg
ayıp ya dalga geçiyorlar sanki ekonomik diye

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

BF Okuru

Üye
Tepki
2
vay anasını kafa buluyorlar herhal ido önünde bd bir düzenleme yaparsa iyi olur oturma grevi gibi

Adem Sönmez

Aktif Üye
Tepki
76
bende gönderdim
peşini bırakmamamız lazım, yoksa sırf imza listesi yeterli olmaz diye düşünüyorum.

Tepki
22
Bence en güzel eylem şöle olur...

Bir gün anlaşıp yüzlerce kişi ido önünde toplanalım ve 5 tl mizi verip bisikletlerimizi sokalım. Bakalım neler olacak.
Ozaman anlayacaklardır. Bisikler içinde feribotlarda yer açmak gerektiğini, bisikletlerinde bir kontenjana ihtiyacı oldunu...

Şehirler arasında motor 40 tl, bisikletde 20 tl olsun, sürücüsü ücretsiz...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
burdan herkese çağrı hiç kimse idoyu kullanmasın kendi düzenlediğim turlarda yalovaya geçmek için eski feribotları kullanıyorum eskihisardan toplam gidiş ve geliş 6 ytl dir ve bisiklete para alınmamaktadır
idoyu kullanmayın lüks feribotuda avrupa yakasından gelecek olan arkadaşlar yalovaya geçmek istiyorlarda şehir içi vapurları kullansın bisiklete para alınmamaktadır
bu forumda artık herkes birbirini destekleyerek ne trenlere nede idoya vede lüks feribotlara binmesin protesto önce bizde başlamalı

cemal_007

Daimi Üye
Tepki
284
arkadaşlar habertürk istanbul gazetesinde İDO bisikleti kırdı diye bir haber var ücret konusunda yazı yazmışlar gazeteyi alan scan edip koysun

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu gün bostancı idoya uğradım ido bisiklete yakın mesafe 3 ytl uzak mesafe 5 ytl almaya devam ediyor yaşasın eskihisar topçular arası eski feribot seferleri bisiklete para alınmamakta

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
peki mesafe neye göre yakın bana göre yalova pendik yakın onlara göre uzak .....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@soothsayer

adalara ido ile gidersen eren 3 ytl verirsin deniz otobüsüne
ama yalovaya gidersen 5 ytl verirsin
eskihisardan eski feribotlarda gidiş ve dönüş 6 ytl ve üstelik bisiklete para almıyorlar benim işim olmaz ido ile lüks feribot ile pendikten kalkan
artı trenlerlede işim olmaz artık

Adem Sönmez

Aktif Üye
Tepki
76
@TOYGAR YONTGAN

"Eğer rüzgarı hissetmiyorsan,kanatların ne önemi varki"
Çok beğendim imzanızı, çok anlamlı

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
peki bandırmadan midilli gibi adalara gitsek oralara gidiş geliş nasıl olur bisikletle ucreti?

Tepki
388
selam tayfun, bisiklet ya ücretli ya da ücretli bile sokmuyorlar... tamamen keyfiyete bağlı bir durum. ido'yu düzeltelim, sıra trenlerde...

@Tayfun Uğurluel