toplu satış (yeniden)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
elimdeki bazı parçaları para ihtiyacım nedeniyle satışa çıkartıyorum. daha önce talibi olmuştu ama anlaşamadğımız için satılmadı.şuan pketli bir şekilde duruyor parçalar.
1-Acera arka aktarıcı: çalışması normal fakat alt bacaklarda ve üst gövdenin alt tarafında çizikler mevcut.

2-Acera vites fren kolu: 8li sistem için. aynı şekilde çalışmasında progbem yok fakat ilk aldığım gün ufak bi düşme sonrası üst tarafında biraz çiziklet meydana geldi.

3-Scott Comp. 6 Vida Ön Göbek: 32 Delik,6 vida disc uyumlu, kendim içini açıp temizleyip tekrar gresleyip kapattım ama yinede bi miktar bakım istiyor.

3-Shimano Parallax Ön Göbek: 32 delik, V-fren için. göbekte bir sorun yok fakat QRnin bi parçası yok adını tam bilmiyorum resimde görünüyor zaten.

4- Farklı Boylarda Carbon-Alu Spacerler: Tırtıklı amoeba ve en kücük olan spacer Aludur, Ortadaki Carbondur.

Tüm Parçalar İçin Tek Fiyat : 62 TL'dir

http://img206.imageshack.us/img206/3028/dsc01654c.jpg

Özel mesaj veya telefondan ulaşın. Numaram 0555 728 1031. Aramalara her zaman cevap veremem, sms gönderirseniz cevaplarım

-Kargo bana ait.
-Parçalar topluca satılacaktır. Zaten parçalar tek tek satılmayacak kadar ucuz.
-Pazarlıksız fiyatlardır.

Scudo

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
eğer kararını değiştirirsen 6 vıda disk uyumlu göbeğe talibim.fiyat belirtirsiniz artık.

B-Boy Gorkem

Aktif Üye
Tepki
50
daha öncede satış açıp 50 ytl ye satmamışmıydınız aynı ürünleri ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BMXGorkem

satamamıştım isterseniz msn ekleyin satmak istediğim arkadaşla aramızda geçen görüşmelerin bi kopyasını atayım. onunla anlaşamadığımız için satamadım.

fiyatı yükseltmemdeki neden ise gerçekten gereğinden ucuza sattığımı düşündüm o nedenle biraz yükselttim fiyatı. ürünlerin sıfır fiyatı 147 lira. benim istediğim fiyat 62 lira. sizcede normal değil mi fiyat arttırmam ? isterseniz ürünlere talip olan kişiyede sorabilirsiniz. kullanıcı adı ''baymekanik''. birisi için satın alacaktı ürünleri fakat onunla anlaşamadığı için vazgeçmiş dolayısıyla bende satamadım.

ayrıca şu andan itibaren kargo ücreti bana ait.

@by_fatih

toplu olarak satmayı düşünüyorum kusura bakmayın. tek seferde elimden çıkartmam gerek bu ürünleri. zaten bu nedenle fiyatta çok ucuz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hatırdan satırea

20 TL çok az maalesef. kolların sıfır fiyatı 45 tl ve bunların sıfırdan tek farkı ilk gün ufak bi düşüş yüzünden kolların üst bölümünde oluşam çiziklerdir. zaten toplam kullanım miktarı 3 ay bile değildir ;)
-----------------------------------------------------------------

parçaları ayrı ayrı satmaya karar verdim. fiyatlar aşağıdadır. kargo alıcıya aittir.

acera aktarıcı: 25 TL
acera vites-fren kolları: 35 TL
scott comp. ön göbek: 32 TL
Shimano parallax ön göbek: 10 TL
Speacerler: 5 TL :)

Toplu satış fiyatı 62 TLdir. Ve kargo yine alıcıya aittir. Toplu alım yapan arkadaşa 31mm çapındaki vidalı sele kelepçesi hediyemdir :)
Moderatörler önceki güncelleme mesajlarımı silip konunun adını '' Alt-Orta Seviye Parçalar '' olarak değiştirirlerse memnun olurum :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@gurkankas

Güncel fiyatlar :

acera aktarıcı: 20 TL
acera vites-fren kolları: 30 TL
scott comp. ön göbek: 32 TL
Shimano parallax ön göbek: 10 TL
Speacerler: 5 TL (2 ürün alana hediyem.)

Ayrıca toplu alış fiyatı hala 62 TL ve ürünlerin yanında 32mm çapında sele kelepçeside hediyem :)

Edit: Konunun isminin ''Alt-Orta Seviye Parçalar'' olarak değiştirilmesini ve yeni fiyatlardan önceki güncellenmelerin silinmesini rica ediyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Toplu alım fiyatını 55 TLye indirmiş bulunuyorum. kargo ücreti alıcıdan. çok acil olarak satılması lazım :(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
toplu alım fiyatı bir hafta boyunca 45 tl. bir hafta sonra tekrar 55 TL olacaktır fiyat. kargo ücreti alıcıdan.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ürünler street-street nickli Samet arkadaşımıza satılmıştır
Konu kitlenebilir...