Satılık : Mosso Exquisite 14" - Parça Opsiyonlu

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
http://img845.imageshack.us/img845/5153/p1010297x.jpg

Arkadaşlar bisikletin güncel hali resimdeki gibidir; 750TL olarak satılıktır. Pazarlık ve takas yoktur. Parçalanmayacaktır. Kargo alıcıya aittir. İzmir içi elden teslim.

Üzerindeki ince lastiklerle değil; IRC Mythos 1.9 lastiklerle vereceğim. Ayrıca bisiklet düz pedalla teslim edilecektir.

Kadro : Mosso Exquisite 14" - 1.50 / 1.65 arası boylar için uygun
Maşa : Rock Shox Judy SL - 2002 ; üretilmiş modellerden farklı olarak kilitleme sistemi var, 100mm. istenirse 80-63mm. alçaltılabiliyor.
Vites / Fren Kolları : XT 738 - 8li
Frenler : XT-738 V-Paralel
Jantlar : Alex Ace19
Göbekler : Shimano FH-MC18 36H
Teller : Siyah
Boyun : Zoom
Gidon : Zoom 52cm. genişlik
Sele : Selle Italia Trimatic2
Aynakol : LX
Arka Akt. : LX
Ön Akt. : LX
Zincir : KMC - X8 Yeni
Ruble : LX - 11/30 Yeni

Üzerindeki eski seri parçalar çok bakımlı kullanılmıştır. Hiçbir fonksiyon kaybı yoktur.

Hafif ve atik bir bisiklettir. Masrafsız bir şekilde daha sportif bir bisiklete geçmek isteyen arkadaşlara iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum.

Resimdeki hali dışında opsiyonel olarak aşağıdaki malzemeler takılabilir;

9lu Vites Sistemi ; LX Vites kolları + Avid fren kolları - sıfır ayarında - + SRAM 751 Ruble + HG53 Zincir +75TL

Sun Rims Jantseti ; Çok temiz durumda, Sun CR17 jantlar + XT göbekler + Wheelsmith krom teller +100TL

Scudo

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Arkadaşlar özelden kadro ağırlığı sorulmuş; kadro ağırlığı 1360gr.

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Arkadaşlar ilanla ilgilenemedim, özelden bir çok soru sorulmuş.

Bisikletin hafifliği ile ilgili sorular var; uçuk derece hafif olması beklenemez ama 11,5Kg. civarında diye tahmin ediyorum.

RockShox maşayı çok az kullanılmış olarak almıştım ve halâ da çok fazla kullanılmış değil.

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Arkadaşlar benim ilgisizliğimden satılamayan sonra kıymetini anlamayan bir arkadaşıma satıp daha binmeden geri aldığım bisikletim tekrar satışta.

Bisikletin güncel hali resimdeki gibidir; 750TL olarak satılıktır. Pazarlık ve takas yoktur. Parçalanmayacaktır. Kargo alıcıya aittir. İzmir içi elden teslim.

Bisiklet düz pedalla teslim edilecektir.

Kadro : Mosso Exquisite 14" - 1.50 / 1.65 arası boylar için uygun
Maşa : Rock Shox Judy SL - 2002 ; üretilmiş modellerden farklı olarak kilitleme sistemi var, 100mm. istenirse 80-63mm. alçaltılabiliyor.
Vites / Fren Kolları : XT 738 - 8li
Frenler : XT-738 V-Paralel
Jantlar : Alex Ace19
Göbekler : Shimano FH-MC18 36H
Teller : Siyah
Boyun : Zoom
Gidon : Zoom 52cm. genişlik
Sele : Selle Italia Trimatic2
Aynakol : LX
Arka Akt. : LX
Ön Akt. : LX
Zincir : KMC - X8 Yeni
Ruble : LX - 11/30 Yeni

Üzerindeki eski seri parçalar çok bakımlı kullanılmıştır. Hiçbir fonksiyon kaybı yoktur.

Hafif ve atik bir bisiklettir. Masrafsız bir şekilde daha sportif bir bisiklete geçmek isteyen arkadaşlara iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum.

Resimdeki hali dışında opsiyonel olarak aşağıdaki malzemeler takılabilir;

9lu Vites Sistemi ; LX Vites kolları + Avid fren kolları - sıfır ayarında - + SRAM 751 Ruble + HG53 Zincir = +75TL

Sun Rims Jantseti ; Çok temiz durumda, Sun CR17 jantlar + XT göbekler + Wheelsmith krom teller = +100TL

Dual Control XT Disc Set; XT M765 Dual STI Fren/Vites Kolları + LX M485 (sıfır) kaliper ve hortumlar + Sun CR17 jantlar + Wheelsmith krom teller + LX M485 centerlock göbekler + LX M485 rotorlar = +350TL

Her türlü sorunuzu özelden sorabilirsiniz.

(link)
(link)