Whistle Nakoda

Açıklama

Bisiklet Marka
Whistle
Bisiklet Model
Nakoda
Kadro Boyu (inç/cm)
50 (Large)
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
1 x 8
Garanti Durumu
Garantisi Yok
Bulunduğu Şehir
Ankara
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
2000
Kullanım Süreniz
2 Yıl, 55 KM
Durumu
İkinci El
Bisikletim Whistle markasının karbon maşaya sahip Nakoda modelidir. Çekiş sistemi Claris 2x8’dir. (İlanda bu seçenek olmadığı için 1x8 seçmek durumunda kaldım). Bisikletin özellikleri internetten kolaylıkla bulunabildiği için uzun uzun yazmaya gerek görmedim. Bisikletin kadro bedeni L’dir. 1.70 -1.80 cm aralığındaki kullanıcılara uygun olduğunu tahmin ediyorum.

Bisiklet 2017 yılının Ekim ayında alınmıştır. Kullanım kılavuzu, faturası vb. her türlü belgesi ile birlikte verilecektir. Alındığı günden bu yana gerçekten fazla kullanmadığım için satmak istiyorum. (Strava kayıtlarına baktığımda sadece 8 farklı günde ve toplamda 55 km kullanılmış). Pek kullanılmadığı için ciddi bir yıpranma, çizik, ezik gibi şeyler söz konusu değildir. Bu süreçte lastik patlaması dahi yaşamadığım için satın aldığım haliyle, orijinal olarak bisikleti vermiş olacağım.

Ankara içi elden teslim edilecektir. Bisikleti görmeye geldiğinizde temizliğini, fazla yıpranmadığını göreceksiniz. Şimdiden yeni sahibine hayırlı olsun.

İletişim

İletişim Şekli
Mesaj

İlan bilgileri

Paylaşan
Wako
Okunma
130
Güncelleme
Yukarı Alt