Valkarn Yapıştırıcı Ve Yama Seti

Açıklama

Model
Valkarn Yapıştırıcı
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
50
Kullanım Süreniz
2-3 TANE
Durumu
Sıfır
Valkarn süper 200cc (280 gr ) ( eklenen resimlerde iki valkarn yapıştırıcının tartılmış resmi mevcuttur buradanda 2-3 seferlik kullanımın ürüne etki etmediğini açıkça görebilirsiniz !.. ) 2 teneke yapıştırıcısı ve çeşitli ebatlarda 100 lerce yama seti vardır. Fatura içeriği içinden deneme amaçlı 2-3 tane kullanılmıştır. Zaten gerekli indirim de fazlası ile yapılmıştır. Satıcıdanda tabakada kaç adet olduğu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Eklediğim ürün resimleri ev ortamında orjinal yeni çekilmiş resimlerdir. Türkiye'nin her yerine ücreti mukabili alıcı ödemeli kargo olarak gönderim yapılır. Ayrıca aldığım yerin fatura görselinide resimler arasında bulabilirsiniz.

Not : Zımparalar Hediyedir...

İletişim için buradan mail atabilirsiniz !..

İletişim

İletişim Şekli
worldmanx_1977@hotmail.com

Yeni değerlendirmeler

Zaten satıcı tüm açıklığı ile ürünü servis etmiş. Valkarn tartışmasız en iyi ürünlerden. Maruni konuşmaya gerek yok. Fiyat on numara. Bu fiyata aynı yerden alınamaz.

Yorumlar

Tüm market ürünlerimde 27.06.2017 Saat : 23:59'a kadar olan indirimleri kaçırmayın. Bu süre sonunda ürünler eski fiyatından satışa devam edecektir. Her üründe yapılan indirimleri yorum kısmına yazıyorum. Ürün fiyatı süre sonunda aynı kalacağından fiyat kısmı değiştirilmeyecektir. Tatil nedeniyle süre içinde alınan ürünlerin gönderimi bayramdan sonra yapılacaktır. Aşağıda yapılan indirimler dışındaki şartlar ilandaki gibidir.

Bu ürün için "bayram İndirimi" : Fiyatı 50 TL. dir.
 
Yukarı Alt