specific ilanları

1.000 Km’de Maxxis Detonator 700 X 32c (tek)
Sıfır olarak aldığım çift lastikten bir adedini şişirirken patlatmam sonucu dış lastikte hasar meydana geldi. Hasarlı lastiği kullanma imkanım olmadığından sağlam olanı satma kararı aldım. Hasarlı lastiği de yanında vereceğim.
specific
Okunma
182
Güncelleme
Shimano Revoshift 3x7 Ve Xlc Fren Kolları
Bisikletin üzerinde bulunan vites kolların ve sonradan sıfır aldığım XLC 2 parmak fren kollarını satıyorum. Frenler 2-3 aydır kullanılmakta olup sıfırdan farksızdır. Vitesler de sorunsuz olup tetikli sisteme geçtiğim için boşa çıkmıştır. Parçalar ayrı ayrı da satılabilir.
specific
Okunma
142
Yedek Parça Lotu
2. el lot olarak aldığım parçaları, kullanamayacağımdan dolayı toptan satıyorum. İstenirse tek olarak da satılır. Fiyat isteyiniz.
Zamaninda motosiklette kullanmak icin aldigim cantayi ihtiyacim olmadigindan satiyorum. Yirtigi, kesigi yoktur. Tamamen su gecirmez bir cantadir. Pazarlik yapilabilir.
specific
Okunma
277
Yorumlar
1
Satıldı Sarda Milan 1993
Cok temiz durumda buldugum, az kullanilmis bisikletimi mevcut celik jantlari aluminyumlarla, arka gobegi kasetli gobekle, 26x2.00 disli lastiklerini 26x1.50 duz yola yatkin lastiklerle, ustten cekmeli frenlerini v frenlerle yenileyerek her yola gelen bir bisiklete cevirdim. Yeni bisiklet aldigim...
specific
Okunma
922
Yorumlar
3
Tchibo’dan alinma urundur. Plastik kap kismi su gecirmez olup tutucu kismindan ayrilabilmektedir. Artik ihtiyacim olmadigindan satiyorum.
Deore XT vites kolu aldığımdan dolayı hiç kullanılmamış durumdaki vites kollarımı satıyorum. Telleri üzerindedir. Not: Foto temsilidir. Satılan ürün sıfırdır.
specific
Okunma
581
Yorumlar
10
Güncelleme
Yukarı Alt