specific ilanları

specific
Okunma
51
Güncelleme
Kozmetik olarak iyi durumda olmayan, ancak sorunsuz bir şekilde çalışan vites-fren kollarını satıyorum.
specific
Okunma
37
Güncelleme
Eski bisikletimde kısa bir süre kullandığım gidon yükselticiyi satıyorum. Parçaları tamdır, sıfırdan farksızdır.
Eski bisikletimle kullandığım formayı ihtiyacım olmadığından satıyorum. 1.75, 80 kg ölçülerindeki bana tam gelmektedir. Fermuarın altından forma ön alt kısmına kadar dikey bir dikiş hatası bulunmaktadır. Onun dışında solma, sökük, yırtık vb. yoktur.
Yol bisikletine geçtiğim için artık ihtiyacım olmayan lastiklerimi satıyorum. Kondisyon olarak yarı ömrünü doldurmuştur diyebiliriz. Kullandığım süre boyunca patlama yaşamadım. Öldürmemek koşuluyla pazarlık olabilir.
specific
Okunma
282
Yorumlar
2
Güncelleme
Standart lastikli fiyatıdır. Yol bisikletine geçtiğim için severek kullandığım bisikletimi satmak zorundayım. Düz gidona, 3x6 Revoshift vites sistemine ve yol bisikleti frenlerine sahiptir. (Ruble 7’lidir) 11,5 kg ağırlığındadır. Ön ve arka göbekte QR mandal vardır, lastikler kolaylıkla çıkartılabilir. Jantlar yakın zamanda akort edilmiştir. Pazarlık olur.
Maşa kısa süre kullanılmış olup, darbe görmemiştir. Fiyat maşa içindir. İstenirse üzerindeki v-fren ayakları ve Baradine 3 renk pabuçlarla birlikte de satılabilir.
specific
Okunma
258
Güncelleme
Kablolu, 2 ayrı sensörlü (hız ve kadans) sıkıntısız ürün. Telefonla kullanmak üzere kadans sensörü aldığımdan dolayı satıyorum.
specific
Okunma
163
Güncelleme
Aktarıcı kullanılmaz durumdadır. Yedek parça olarak değerlendirilebilir. İadesi yoktur.
specific
Okunma
138
Telefonum tam sığmasına rağmen şeffaf kılıf üzerinden açma düğmesine basılamıyor. Bu nedenle satılık ya da telefonu sağlam bir şekilde tutan aparat ile takaslıktır.
specific
Okunma
268
Güncelleme
Sıfır olarak aldığım çift lastikten bir adedini şişirirken patlatmam sonucu dış lastikte hasar meydana geldi. Hasarlı lastiği kullanma imkanım olmadığından sağlam olanı satma kararı aldım. Hasarlı lastiği de yanında vereceğim.
specific
Okunma
190
Bisikletin üzerinde bulunan vites kolların ve sonradan sıfır aldığım XLC 2 parmak fren kollarını satıyorum. Frenler 2-3 aydır kullanılmakta olup sıfırdan farksızdır. Vitesler de sorunsuz olup tetikli sisteme geçtiğim için boşa çıkmıştır. Parçalar ayrı ayrı da satılabilir.
Satıldı Yedek Parça Lotu
2. el lot olarak aldığım parçaları, kullanamayacağımdan dolayı toptan satıyorum. İstenirse tek olarak da satılır. Fiyat isteyiniz.
specific
Okunma
368
Yorumlar
1
Zamaninda motosiklette kullanmak icin aldigim cantayi ihtiyacim olmadigindan satiyorum. Yirtigi, kesigi yoktur. Tamamen su gecirmez bir cantadir. Pazarlik yapilabilir.
Satıldı Sarda Milan 1993
specific
Okunma
1B
Yorumlar
3
Cok temiz durumda buldugum, az kullanilmis bisikletimi mevcut celik jantlari aluminyumlarla, arka gobegi kasetli gobekle, 26x2.00 disli lastiklerini 26x1.50 duz yola yatkin lastiklerle, ustten cekmeli frenlerini v frenlerle yenileyerek her yola gelen bir bisiklete cevirdim. Yeni bisiklet aldigim ve yerim olmadigindan dolayi istemeyerek satiyorum. Nikelajli camurluklari, bagaji, orijinal suluk kafesi ve sulugu ve orijinal yan ayagiyla birlikte verilecektir. On fren pabuclari shimano, arkalar...
Tchibo’dan alinma urundur. Plastik kap kismi su gecirmez olup tutucu kismindan ayrilabilmektedir. Artik ihtiyacim olmadigindan satiyorum.
specific
Okunma
622
Yorumlar
10
Güncelleme
Deore XT vites kolu aldığımdan dolayı hiç kullanılmamış durumdaki vites kollarımı satıyorum. Telleri üzerindedir. Not: Foto temsilidir. Satılan ürün sıfırdır.
Yukarı Alt