specific ilanları

specific
Okunma
198
Güncelleme
Kablolu, 2 ayrı sensörlü (hız ve kadans) sıkıntısız ürün. Telefonla kullanmak üzere kadans sensörü aldığımdan dolayı satıyorum.
specific
Okunma
120
Güncelleme
Aktarıcı kullanılmaz durumdadır. Yedek parça olarak değerlendirilebilir. İadesi yoktur.
Telefonum tam sığmasına rağmen şeffaf kılıf üzerinden açma düğmesine basılamıyor. Bu nedenle satılık ya da telefonu sağlam bir şekilde tutan aparat ile takaslıktır.
specific
Okunma
242
Güncelleme
Sıfır olarak aldığım çift lastikten bir adedini şişirirken patlatmam sonucu dış lastikte hasar meydana geldi. Hasarlı lastiği kullanma imkanım olmadığından sağlam olanı satma kararı aldım. Hasarlı lastiği de yanında vereceğim.
specific
Okunma
171
Bisikletin üzerinde bulunan vites kolların ve sonradan sıfır aldığım XLC 2 parmak fren kollarını satıyorum. Frenler 2-3 aydır kullanılmakta olup sıfırdan farksızdır. Vitesler de sorunsuz olup tetikli sisteme geçtiğim için boşa çıkmıştır. Parçalar ayrı ayrı da satılabilir.
2. el lot olarak aldığım parçaları, kullanamayacağımdan dolayı toptan satıyorum. İstenirse tek olarak da satılır. Fiyat isteyiniz.
specific
Okunma
326
Yorumlar
1
Zamaninda motosiklette kullanmak icin aldigim cantayi ihtiyacim olmadigindan satiyorum. Yirtigi, kesigi yoktur. Tamamen su gecirmez bir cantadir. Pazarlik yapilabilir.
Satıldı Sarda Milan 1993
specific
Okunma
993
Yorumlar
3
Cok temiz durumda buldugum, az kullanilmis bisikletimi mevcut celik jantlari aluminyumlarla, arka gobegi kasetli gobekle, 26x2.00 disli lastiklerini 26x1.50 duz yola yatkin lastiklerle, ustten cekmeli frenlerini v frenlerle yenileyerek her yola gelen bir bisiklete cevirdim. Yeni bisiklet aldigim ve yerim olmadigindan dolayi istemeyerek satiyorum. Nikelajli camurluklari, bagaji, orijinal suluk kafesi ve sulugu ve orijinal yan ayagiyla birlikte verilecektir. On fren pabuclari shimano, arkalar...
Tchibo’dan alinma urundur. Plastik kap kismi su gecirmez olup tutucu kismindan ayrilabilmektedir. Artik ihtiyacim olmadigindan satiyorum.
specific
Okunma
608
Yorumlar
10
Güncelleme
Deore XT vites kolu aldığımdan dolayı hiç kullanılmamış durumdaki vites kollarımı satıyorum. Telleri üzerindedir. Not: Foto temsilidir. Satılan ürün sıfırdır.
Yukarı Alt