IlkerArslan ilanları

IlkerArslan
Okunma
199
Tepki
1
Güncelleme
ORİJİNAL Torku Bisiklet Takımı takım Şapkası (siyah) ve Torku Şeker Spor taraftar şapkaları (beyaz) 3'ü birlikte. Üçü de sıfırdır, özenle saklanmış şapkalardır.
IlkerArslan
Okunma
151
Tepki
1
2 Adet Tchibo Işıklı Kask 53-59 cm. (L) Kullanılmamış, kutusunda, etiketleri sökülmedi, koruma naylonları çıkarılmadı, tümüyle sıfır. İkisi birlikte satılıktır.
IlkerArslan
Okunma
140
Güncelleme
Gidon 25.4 mm çok temiz alüminyum + Sele Btwin geniş sele çok az kullanıldı + Team Katuşha 2 Adet matara (sıfır) + 2 adet matara Kafesi (alüminyum) + Runners Fun matara hepsi birlikte yalnızca 110 TL.
IlkerArslan
Okunma
972
Güncelleme
Kentpark Decathlon Mağazasından satın aldığım lastikleri sadece 2 kez kullandım. Toplam 50 Km. asfalt yol yaptım sadece. Mağazadaki sıfırından hiçbir farkı yok.
Aliexpress'ten satın alıp kısa bir süre kullandığım bisiklet kornası pilleriyle birlikte satılıktır. Kusursuz, en küçük bir çizik ya da deformasyon bulunmuyor. Birkaç farklı zil seçeneği var, kırmızı düğme ile değiştiriliyor. 100 desibel.
Fotoğraflarda gördüğünüz Race Kingler yeni bisikletimin üzerinde geldi ve 150 Km. yol yapıldıktan sonra sökülüp ince lastiğe geçildi. Sıfırdan farksız olan lastiklerin yamasız iç lastikleri de beraberinde hediye edilecektir.
Yukarı Alt