BF Okuru ilanları

Yeni Carraro flexi nin üstünde geldi. 2 hafta kadar kullandım.
2 ay toplam 100km kadar kullandım. Sıfırdan farksız.
BF Okuru
Okunma
309
Yorumlar
2
Fiyata Shimano M520 SPD pedal da dahildir. Ayakkabı ve Pedal üzerinde hiçbir sorun yoktur. Yol Ayakkabılarına geçeceğim için satıyorum. Öncelikli tercih İstanbul içi elden teslimdir.
BF Okuru
Okunma
675
yılına modeline göre temiz,bakımlı kullanılmıştır herhangi bir sorunu yok sadece alan kişi lastiklerini ve isterse pedalleri değiştirir gönül rahatlığıyla uzun süre biner
Geçen yıl aldım ve 3 ay kadar kullandım. Sadece ön maşada ufak bir çizik var başka hiç bir sorunu yoktur tertemiz ve tüm parçalar orjinaldir. Kendi adıma Faturalıdır Garantisi devam ediyor. Kesinlikle Takas teklif etmeyiniz.
BF Okuru
Okunma
1B
Yorumlar
8
Güncelleme
Satıldı Scott Aspect 740
BF Okuru
Okunma
540
Yorumlar
3
5 Ay önce Efor bisikletten sıfır olarak alındı. Sıfırdan farksızdır. Bisiklet evde muhafaza edilmiştir. Bir sorunu yok, temiz, resimdeki çizik dışında başka çiziği yoktur. Bakımları düzenli olarak yaptırıldı. Aktarıcı ve Kadro kulağı yamulması yoktur. Fatura ve garanti belgesi mevcuttur. Satma sebebim yol bisikletine geçmek istemem. Kadro boyu M bedendir. Lastikler ve fren balataları yeni değişti. Sağlamlık durumları %100'e yakındır. Bisiklete ek olarak Maxxis Crossmark 27.5x2.10 65 TPI...
BF Okuru
Okunma
409
Problemsiz kablosuz km saati
BF Okuru
Okunma
1B
Yorumlar
2
Geçen yıl aldım ve 3 ay kadar kullandım. Hiç bir sorunu yoktur tertemiz ve tüm parçalar orjinaldir. Kendi adıma Faturalıdır Garantisi devam ediyor. Kesinlikle Takas teklif etmeyiniz.
Satıldı Corvette
BF Okuru
Okunma
1B
Yorumlar
2
Corvette no fear
BF Okuru
Okunma
666
Yorumlar
1
Güncelleme
Prime RP-50 Carbon Clincher Wheelset - 50 mm. Karbon Jant Seti
Reacto Da ltd Di2 Ksyrium Pro exalith sl
BF Okuru
5,00 star(s) 2 oylama
Okunma
1B
Tepki
1
Yorumlar
7
Değerlendirme
2
İhtiyaçtan dolayı severek kullandığım bisikletimi satmak istiyorum. Çok titiz kullandım bazı yükseltmeler yapıldı. Jant seti shimano mt15 takıldı. Orta göbek yine shimano takıldı. xlc bagajı ve heybe çantaları da verice. İzmir'de elden teslim mümkün.
BF Okuru
Okunma
706
Yorumlar
3
Bilgisayarınızı, Ant destekli cihazlara bağlar. Zwift ve diğer uygulamaları bu sayede Trainer üzerinde kullanabilirsiniz.
Satılık Topeak Journey
Satıldı Reynolds Solidute
jant 2 yıl kullanılmıştır, herhangi bir sorunu yoktur. Lastikler 300 km kullanılmış continental Grand Prix ruble bir sene kullanılmış ultegra 6700. jant setinin boş ağırlığı 1600gram civarıdır. fiyata hepsi dahildir. takas teklif etmeyiniz.
Satıldı Selle Italia Xo
BF Okuru
Okunma
962
Neredeyse tertemiz..
Yukarı Alt