BF Okuru ilanları

Fiyata Shimano M520 SPD pedal da dahildir. Ayakkabı ve Pedal üzerinde hiçbir sorun yoktur. Yol Ayakkabılarına geçeceğim için satıyorum. Öncelikli tercih İstanbul içi elden teslimdir.
BF Okuru
Okunma
265
Yorumlar
2
yılına modeline göre temiz,bakımlı kullanılmıştır herhangi bir sorunu yok sadece alan kişi lastiklerini ve isterse pedalleri değiştirir gönül rahatlığıyla uzun süre biner
BF Okuru
Okunma
619
Geçen yıl aldım ve 3 ay kadar kullandım. Sadece ön maşada ufak bir çizik var başka hiç bir sorunu yoktur tertemiz ve tüm parçalar orjinaldir. Kendi adıma Faturalıdır Garantisi devam ediyor. Kesinlikle Takas teklif etmeyiniz.
Satıldı Scott Aspect 740
5 Ay önce Efor bisikletten sıfır olarak alındı. Sıfırdan farksızdır. Bisiklet evde muhafaza edilmiştir. Bir sorunu yok, temiz, resimdeki çizik dışında başka çiziği yoktur. Bakımları düzenli olarak yaptırıldı. Aktarıcı ve Kadro kulağı yamulması yoktur. Fatura ve garanti belgesi mevcuttur. Satma...
BF Okuru
Okunma
434
Yorumlar
3
Problemsiz kablosuz km saati
BF Okuru
Okunma
375
Geçen yıl aldım ve 3 ay kadar kullandım. Hiç bir sorunu yoktur tertemiz ve tüm parçalar orjinaldir. Kendi adıma Faturalıdır Garantisi devam ediyor. Kesinlikle Takas teklif etmeyiniz.
BF Okuru
Okunma
1B
Yorumlar
2
Satıldı Corvette
Corvette no fear
BF Okuru
Okunma
963
Yorumlar
2
Prime RP-50 Carbon Clincher Wheelset - 50 mm. Karbon Jant Seti
BF Okuru
Okunma
561
Yorumlar
1
Güncelleme
Reacto Da ltd Di2 Ksyrium Pro exalith sl
Carraro Sportive 227
İhtiyaçtan dolayı severek kullandığım bisikletimi satmak istiyorum. Çok titiz kullandım bazı yükseltmeler yapıldı. Jant seti shimano mt15 takıldı. Orta göbek yine shimano takıldı. xlc bagajı ve heybe çantaları da verice. İzmir'de elden teslim mümkün.
BF Okuru
5,00 star(s) 2 oylama
Okunma
1B
Tepki
1
Yorumlar
7
Değerlendirme
2
Bilgisayarınızı, Ant destekli cihazlara bağlar. Zwift ve diğer uygulamaları bu sayede Trainer üzerinde kullanabilirsiniz.
BF Okuru
Okunma
627
Yorumlar
3
Satılık Topeak Journey
Satıldı Reynolds Solidute
jant 2 yıl kullanılmıştır, herhangi bir sorunu yoktur. Lastikler 300 km kullanılmış continental Grand Prix ruble bir sene kullanılmış ultegra 6700. jant setinin boş ağırlığı 1600gram civarıdır. fiyata hepsi dahildir. takas teklif etmeyiniz.
Satıldı Selle Italia Xo
Neredeyse tertemiz..
BF Okuru
Okunma
936
M beden, mavi jelli, az kullanılmış kısa siyah tayt
BF Okuru
Okunma
1B
Yorumlar
1
Yukarı Alt