Satıldı Trıbord Yelkenli Üst Pantolonu ( Lacivert )

 • Garanti Durumu:
  Garantisi Yok
  Model:
  Trıbord Üst Pantolonu
  Bulunduğu Şehir:
  İstanbul (Avrupa)
  Kargo Seçenekleri:
  Alıcı Ödemeli
  Fiyat:
  35 TL
  Kullanım Süreniz:
  2 Ay
  Durumu:
  İkinci El
  SU GEÇİRMEZLİK
  - Kaplamalı kumaş - >5000 mm su basıncı. - %100 su sızdırmaz dikişler. - Cırt cırtlı bantlar ile ayarlanabilen paçalar. - Çiseleyen yağmur simülatöründe 100 L/Sa/m² yağış altında 3 saat kalarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

  NEFES ALABİLİRLİK
  RET<12: çok nefes alır. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Kumaşın nefes alabilirliği, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesi ile ölçülür .

  Ben bu ürünü satışta olan Askılı Btwin tayt ile birlikte kullanıyordum. Bir iki sefer iyi yağmura yakalandım üzerimdeyken ve tek damla ıslanmadı. Yağmur üstünden akıp gidiyordu. Beden XL ölçüsündedir. Altına ikinci bir pantolon yada tayt ile rahatlıkla olabilmektedir. Tabi çok iri cüsseli değil iseniz ben 1.75 cm ve 85 kg olarak söylüyorum.
  Yazdan kışa hazırlık olarak alıp köşeye atabileceğiniz kaçırılmayacak bir üründür. Üründe tek bir yırtık yada sökük yoktur. Eklediğim ürün resimleri ev ortamında orjinal yeni çekilmiş resimlerdir. Türkiye'nin her yerine ücreti mukabili alıcı ödemeli kargo olarak gönderim yapılır.Ayrıca aşağıda birkaç alternatif fiyat linki atacağım. Daha uygun olan bir link bulan olur ise fiyatı güncellerim. Linklerde kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi mevcuttur.

  İletişim için buradan mail atabilirsiniz !..

  Erkek Tekne Montları ve Ceketleri - 100 UST PANTOLON
  Yelken yeleği ve tulumu - 100 YELKENLİ ÜST PANTOLONU - ERKEK - MAVİ
 • İletişim Şekli:
  worldmanx_1977@hotmail.com
 • Şehir:
  Arnavutköy, İstanbul

Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorumları görmek için üye olmalısınız.