Trek 1 Serisi

Açıklama

Bisiklet Marka
Trek
Bisiklet Model
1 Serisi
Kadro Boyu (inç/cm)
56
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
2 x 11
Garanti Durumu
Garantisi Yok
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Anadolu)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
3750
Kullanım Süreniz
10 ay
Durumu
İkinci El
Bisikletimin ikinci sahibiyim. Tertemizken aldıktan sonra, jant setini Campagnolo Zonda ile değiştirdim. Grupseti arka fren bacağı hariç ( değiştirmeye gerek görmedim, yalnızca fren pedlerini çok daka kalitelisiyle değiştirdim) 6800 serisi 11'li Ultegra ile değiştirdim. Ayna kol 50-34, arka ruble 11-32'dir. Böylece yokuşlarda rahat ettim.
Gidonu ise Fsa marka Aero ve daha konforlu olan "shallow drop" olarak tabir edilen gidon ile değiştirdim. Ayrıca gidona gidon bandının yanı sıra ekstra olarak Cinelli marka jel de taktım.
Bisikletimin lastiklerini ise Continental 4 seasons taktım. Fakat arka lastiğim zarar gördüğü için CST marka yeni bir arka lastiği monte ettim. Lastiklerin durumu öndeki Conti %80, arkadaki %100 kondüsyondadır.
Bisiklette ufak tefek kullanım kaynaklı çizik mutlaka vardır.
Bisikletimin kadrosunun belki de en önemli özelliği çamurluk takmak için deliklerinin bulunması. Bu sayede kışın sizi adam gibi koruyan gerçek ve rijit çamurluk takmak mümkün oluyor. Sks blumels çamurluk aldım. Bisikletimin yanında 10 dakikada takılmaya hazır şekilde verilecektir. Kadro 100 serisi alüminyum, maşa ise karbondur.
Bisikletle 1200km yaptım. Bunun en fazla 800km'si ultegra set ve zonda jant ile yapılmıştır.
sonuç olarak bu bisiklete yaptığım masraf yurtdışından en ucuz yerlerden bile alışveriş yapıp bedavaya kendiniz taksanız( parçalar aktif pedal'da takıldı) bile çok rahat 4000tl'yi geçiyor. bisikletle beraber 6000Tl. Ben çabuk satılması için 3750tl'ye satıyorum. Lütfen bitik lastikli, çok km yapmış, gidonu freni vs vs masraf isteyen bisikletlerle karıştırmayın ve hesabınızı iyi yapın. Bu rakamın çok komik kaldığını göreceksiniz. Bilinçli bir kullanıcının kendisi için en ufak ayrıntısına kadar özenle hazırladığı bir bisiklettir. +- 6 ve 4-17 derece iki tane gidon boğazı mevcuttur. Almak isteyen istediğini tercih edebilir.
Bisikletimi halen kullanıyorum. Ancak çocuğumuz Ekim'de doğuyor ve yer sıkıntım var. Eğer satılırsa bu fiyata satılır, pazarlık için yolladığınız mesajlar cevapsız bırakılacaktır. Satılmaz ise apartmanın içinde muhafaza edilecek.
İnşallah tanıdığa gider, şimdiden hayırlı olsun...
* orijinal plastik ve kalpiyeli pedalı ile verilecektir. Işık, garmin mount vs gibi aksesuarlar verilmeyecektir. İstenirse aksesuarlar için ayrıca konuşuruz.

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
alüminyum H2 tip allroun kadro
Maşa
karbon
Ön Aktarıcı
ultegra 6800
Arka Aktarıcı
ultegra 6800
Aynakol
ultegra 6800
Ön Fren
ultegra 6800
Arka Fren
sora
Vites Kolları
ultegra 6800
Ruble
105 5800
Zincir
ultegra 6800
Gidon
FSA Energy aero
Gidon Boğazı
17 veya 6 derece
Sele
orijinal trek selesi
Sele Borusu
alüminyum
Jant Seti
campagnolo zonda
Lastikler
ön conti 4 seasons, arka cst
Materyal
Alüminyum

İlan bilgileri

Paylaşan
Ozan k.
Okunma
1.377
Yorumlar
1
Güncelleme

Şehir

Yukarı Alt