Satıldı Tacx Galaxia Roller

Açıklama

Markanız
Tacx
Model
Galaxia Roller
Bulunduğu Şehir
Ankara
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
1000tl
Kullanım Süreniz
1 ay
Durumu
İkinci El
TACX T1100 GALAXIA ROLLER

temiz, az kullanıldı.

Çok az kullanıldı, para ihtiyacından satılıktır.

sıfır fiyatı 1250tl dir.

Resimlerde görüldüğü gibidir.

Teknik Bilgiler

Tacx Galaxia T1100 Rolleri eşşiz kılan en önemli özellik; Binici, bisiklet ve roller dengesini çok başarılı bir şekilde sağlamasıdır. Bu üçlü arasında bir bir salıncak görevi yapar. Böylelikle antrenmanlar daha verimli ve zevkli hale gelir.
Tacx Galaxia T1100 Roller sizin en iyi şekilde antrenman yapmanızı sağlar. Gerçeğe yakın bir sürüş keyfi verir. Katlanabilme özelliği sayesinde fazla yer kaplamadan evinizin bir köşesinde bulundurabilirsiniz. Yarış öncesi sizi yarışa hazırlar ve ısınmanıza olanak verir. Yine aynı şekilde yarış sonrasında stabil bir şekilde soğumanıza olanak sağlar. Tacx'in yeni rolleri sayesinde sarsıntısız bir sürüş olanağı yakalarsınız. Arka teker alt aparatı sayesinde bisikletin ileri geri hareketi size muhteşem bir denge sağlar.
Rollerlerin en önemli faydası; Evde kötü havalarda antrenman imkanı bulmak, dışarıda bisiklete zaman ayıracak vakit bulamıyorsanız evinizde ofisinizde bisiklet sürme keyfi yaşamak. Yarışlara katılıyorsanız yarış öncesi ve yarış sonrası vücut ısınızı ayarlamak.

İletişim

İletişim Şekli
05428084835
Durum
Konu kapatılmıştır.

Yorumlar

Durum
Konu kapatılmıştır.

İlan bilgileri

Paylaşan
sonyaz
Okunma
378
Yorumlar
1
Güncelleme
Yukarı Alt