Sram X5 3 Speed Ön Vites Kolu

Açıklama

Vites Parça Tipi
Vites Kolları
Markanız
SRAM
Model
x5 3 speed
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
75
Kullanım Süreniz
sıfır
Durumu
Sıfır
MTB 3x10 ve 3x9 vites sistemleri için uygundur. Tek ön vites kolunu sıfır olarak bulmak zordur çünkü takım satılmakta genelde. Bende takım almak zorunda kalmış arka vites kolunu MTB de kullanmıştım ve bu açıkta kalmıştı. MTB mi de sattığım için parçalarını da elden çıkartıyorum. Sıfırdır. Gelip görüp inceleyipte alabilirsiniz.
Aşağıda çeşitli fiyat linkleri atacağım. Daha uygununu bulan olur ise fiyat güncellenecektir. Bulduğum fiyat takım fiyatı olduğundan yarısı baz alınacaktır. Ücreti mukabili Türkiye'nin her yerine alıcı ödemeli kargo olarak gönderilir. İlandaki resimlerin hepsi orjinal ev ortamında yeni çekilmiş resimlerdir...

İletişim için buradan mail atabilirsiniz !..

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Teknik Bilgiler

Vites Oranı
3x10
3x10 ve 3x9 vites sistemleri için uygundur.

İletişim

İletişim Şekli
worldmanx_1977@hotmail.com

Yeni değerlendirmeler

Takım olarak almanıza gerek kalmadan sadece ön vites olarak alabilmeniz en büyük artısı. Ayrıca ürünün sıfır olması da cabası. Hiç ihtiyaç olmasa bile yedek malzeme olarak alınıp köşeye koyulabilir.

Yorumlar

Tüm market ürünlerimde 27.06.2017 Saat : 23:59'a kadar olan indirimleri kaçırmayın. Bu süre sonunda ürünler eski fiyatından satışa devam edecektir. Her üründe yapılan indirimleri yorum kısmına yazıyorum. Ürün fiyatı süre sonunda aynı kalacağından fiyat kısmı değiştirilmeyecektir. Tatil nedeniyle süre içinde alınan ürünlerin gönderimi bayramdan sonra yapılacaktır. Aşağıda yapılan indirimler dışındaki şartlar ilandaki gibidir.

Bu ürün için "bayram İndirimi" : Fiyatı 75 TL. dir.
 
Yukarı Alt