İptal Edildi Specialized Awol 2013

Ürün Bilgisi

Bisiklet Marka
Specialized
Bisiklet Model
Awol
Kadro Boyu (inç/cm)
56
Jant Boyu
29 Jant
Fren Sistemi
Mekanik Disk
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
3 x 10
Garanti Durumu
Garantisi Yok
Bulunduğu Şehir
İzmir
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
6000
Kullanım Süreniz
6 yıl
Durumu
İkinci El
Tur,şehir içi kullanım, kış antremanları ve toprak için oldukça kullanışlı bir bisiklet. Yurtdışına taşınacağım için ve sadece yol bisikletimi götüreceğim için bu bisikleti elden çıkartıyorum. Oldukça konforlu, rahat ve neredeyse herşeyi yapabileceğiniz bir bisiklettir. Çoğu parçasını özel topladım ve tur çantaları ile beraber verilecektir.

Donanıma gelirsek, Cromo kadro, 105 5700 vites grubu ( sadece ön vites sora, uzun bacak arka değiştirici), 50x39x30 ön aynakol, 11x30 ruble,hibrit seramik rulmanlı ön göbek, hibrit seramik arka vites dişlileri, mekanik shimano disk fren. Ek 11x34 rubleye izin veren yol seti ile uyumlu deore lx arka artırıcı da verilecektir Standart body geometri jelli sele, jelli gidon bandı, awol gidon. Specialized rowal control 29 trail jant seti (göbekler dtswiss), 700x42 specialized sawtooth lastikler.

Tubus marka Ön ve arka bagaj çanta bağlama demirleri ile beraber verilecektir. Bisikletle birlikte resimlerde gözüken bikepacking setide verilecektir. 28 litre ön çanta, gidon çantası 8 litre, kadro çantası 6 litre ve 15 litre sele çantası verilecektir. Saris grand fondo 2 araba bisiklet taşıyıcı da fiyata dahildir.(2 adet yol bisikleti veya 29" lastikli bisiklet sorunsuz taşıyabilir. Ön çanta harici resimde gözükmektedir. Bisiklette kullanımdan dolayı çizikler mevcuttur onun haricinde hiç bir sorunu yoktur Bakım sonrası sorunsuz kullanabilirsiniz.

L Boydur, boyum 178 sorunsuz kullanıyorum, sanırım 175+ den sonrası sorunsuz kullanabilir. Tahmini 20000 civarı kilometre yapmıştır, lastikler yenidir 1000 km anca yapmıştır. Genel bir bakım sonrasında sorunsuz kullanılabilir(Jantların bakım zamanı yaklaşmıştır). Takas veya parça satışı yoktur.

12 Temmuz son gün 6000 son fiyat sonrasında vaktim yok ilgilenecek

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
Cromoly
Maşa
Cromoly
Ön Aktarıcı
Sora
Arka Aktarıcı
105 uzun bacak
Aynakol
50x39x30
Ön Fren
Shimano Yol Mekanik Disk
Arka Fren
Shimano Yol Mekanik Disk
Vites Kolları
105 3lü sistem
Ruble
11x30
Zincir
105
Gidon
Awol
Gidon Boğazı
Awol
Sele
Specialized Jelli
Sele Borusu
Awol
Jant Seti
Rowal Control Trail 29
Lastikler
700x42 Specialized Sawtooth
Ağırlık
13
Materyal
Kromoly

İletişim

İletişim Şekli
(532) 544 16 77

Yorumlar

Canım sıkıldıkça girip ilanınıza bakıyorum bakmaya doyamıyorum çok güzel bisiklet, ihtiyacım olsa hiç üşenmem atlayıp İzmir’e gelip alırdım carraro gravel almayı felan düşünen arkadaşların hiç tereddüt etmeden sizin bisikleti almalarını tavsiye ederim üzerindeki özenle toplanmış çanta ve bagaj demirlerini almak bulmak bile çok önemli bir emek, umarım değerini bilecek bir arkadaşa gider ve umarım her şey gönlünüzce olur
 
Gökay yorumlar için teşekkürler az nazımı çekmedi sağolsun, umarım yeni sahibine de çok güzel bakar, anılar, arkadaşlar ve dostlar kazandırır.
 
12 Temmuz a kadar geçerli 6000 son fiyat sonrasında satacak vaktim yok evde bırakacağım öylesine
 

İlan bilgileri

Paylaşan
makara
Okunma
333
Yorumlar
3
Güncelleme
Yukarı Alt