Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

İptal Edildi Sony Hdr-as200vr Wi-fi Aksiyon Kamera (hediyeli)

 • Markanız:
  Diğer
  Model:
  SONY HDR-AS200VR Wİ-Fİ
  Bulunduğu Şehir:
  İstanbul (Avrupa)
  Kargo Seçenekleri:
  Alıcı Ödemeli
  Fiyat:
  1000 TL.
  Kullanım Süreniz:
  1,5 SENE
  Durumu:
  İkinci El
  Ürün resimlerde görüldüğü gibidir. 1.5 senelik kullanım içinde belki 50 video anca çekmiştir. Genelde turda kullandığım diğer zamanlarda çekim için telefonu kullandığımdan az kullanılmıştır. Eklediğim ürün resimleri ev ortamında orjinal yeni çekilmiş resimlerdir. Türkiye'nin her yerine ücreti mukabili alıcı ödemeli kargo olarak gönderim yapılır. Ayrıca aşağıda birkaç alternatif fiyat linki atacağım. Daha uygun olan bir link bulan olur ise fiyatı güncellerim. Kendi aldığım zamandaki fatura görsellerinide paylaşacağım. Sıfırının kutu içeriğindeki tüm malzemelere ek olarak "göğüsten çekim için aparat, yedek pil ve diğer aksesuarlar" verilen ücrete dahildir. Verdiğim linklerde zaten ürünün tüm özellikleri ayrıntılı olarak yer almaktadır. Teknik bilgiler bölümünde tüm özelliklerini ayrıca okuyabilirsiniz. Sıfır ürünlerin kutu içeriğinde resimlerimde gördüğünüz malzemeleri bulabilmeniz imkansızdır. Ayrıca ücreti mukabili satılmaktadır. Sıfırlardaki kutu içeriği ve extra ürünlerin listesi aşağıya eklenmiştir. Kitapçığına, kutusuna kadar herşeyi özenle saklanmış olup resimlerde gözükmektedir.

  Not : Ürünün garanti süresinin dolmasına eklediğim fatura görsellerinden de anlayacağınız gibi 3 ay 10 gün gibi bir süre vardır. Çekimi yapıp kutusuna geri döndüğünden dolayı zaten şu ana kadar garantiye ihtiyacı olmamış ve güzel kullanıldığı sürece uzun sürede olmayacak bir üründür.

  Ayrıca ürünü alana "Exuma" Etkinlik forması ve bandana hediyedir !... ( Etkinlik forması sadece bir kez etkinlikte giyilmiştir. Bu ürün içinde ayrıca sevkiyat içine bir yıkamalık bor, soda ve deterjan karışımı koyulacaktır. )

  İletişim için buradan mail atabilirsiniz !..

  Sony HDR-AS200VR Aksiyon Kamera Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  SONY HDR-AS200VR AKSİYON KAMERA
  Sony HDR-AS200VR Wi-Fi Özellikli Action Cam Sony Video Kamera - Action Cam

  Ürün kutu içeriği;

  Canlı önizlemeli uzaktan kumanda (RM-LVR2)

  Micro USB kablosu

  Suya dayanıklı kılıf (SPK-AS2)

  Tripod adaptörü

  Yapışkanlı bağlantı

  Şarj edilebilir pil paketi (NP-BX1)

  Kutu İçeriği Haricinde Verilenler : ( Verilen linklere göre harici verilen ürünlerin fiyatlarının toplamı 353 TL. DİR. Ayrıca kameraya verdiğiniz en iyi 1100 TL. Fiyat ile toplamda 1.453 TL. Çıkacak olan fiyatı göz önüne aldığınınızda istenilen fiyat ortadadır. Ortalama 453 TL. karınız olacaktır. ) Benim aldığım zamandaki fiyatı faturalarından göreceğiniz üzere 1.712,45 TL. dir.

  Göğüs için aparat (AKACMH1.SYH)
  Fiyat'ı için link : Sony AKA-CMH1 Action Cam için Göğüslük Fiyatı ve Özellikleri - Hepsisony.com

  Şarj edilebilir pil paketi (NP-BX1) Yedek !..
  Fiyat'ı için link : Sony Np-Bx1 Batarya Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

  Kafa ve Kask Bandı (BLT-UHM1) Takım !.. Fiyat'ı için link : Sony Blt-Uhm1 Action Cam İçin Kafa Ve Kask Bantı Fiyatı
 • Yüksek çözünürlüklü heyecan

  Full HD kalitesiyle çekim sayesinde her dalga, her çamur birikintisi veya her kaya zengin renklerle net şekilde yakalanır. HDR-AS200V piksel gruplama olmaksızın tam piksel okuma da sağlar. Bu yeni sistem, olağanüstü yüksek kaliteli videolar için daha az pürüz ve yanlış renkle gelişmiş görüntü çözünürlüğü sunar.
  Hareketi kaçırmayın

  Yüksek Hızlı Kayıt, güzel ve akıcı ağır çekimler için HD/120p ve WVGA/240p hızlara izin verir.
  Exmor R® CMOS sensör

  Son teknoloji sensör karanlıkta sadece gelen ışığı kullanarak düşük parazitli çekim yapmak için daha fazla piksele sahiptir.
  BIONZ X™ işlemci

  Hızlı aksiyon ve akıcı hareket için inanılmaz 50 Mbps kayıt ve SteadyShot™ görüntü sabitleme.
  170° ultra geniş ZEISS Tessar® lens

  Panoramik 170° izleme açısı, geniş kayak merkezlerinin ve dolambaçlı dağ yollarının mükemmel bir şekilde çekilmesini sağlar.
  SteadyShot şimdi daha da sabit

  Görüntü sabitlemenizi yaklaşık 3 kata kadar artırın
  Motokrostan gökyüzü manzaralarına kadar her şeyi SteadyShot özelliğiyle çekin. Telsizle kontrol edilen helikopterlerin titreşimleri gibi düşük titreşimlere karşı özellikle etkilidir.
  Rüzgarın Gürültüsünü Azaltma

  Sony'nin dahili stereo mikrofonu ve rüzgar gürültüsü engelleme özelliğiyle net ve gerçek ses kaydı yapın.
  Videolarınızı maceralarınız kadar heyecanlı kılın

  Action Cam; Canlı Akış, seri çekim ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte gelir ve videonuzun dikkat çekmesini sağlayan mükemmel çekimler yapmanızı sağlar.
  Kitlenizin aklını başından alın

  Canlı Akış, bekleme yok
  Hiçbir şey aksiyonu gerçekleştiği sırada izlemekten daha heyecan verici olamaz. Özellikle siz veya aileniz ve arkadaşlarınız uzaktaysa... Wi-Fi® ve USTREAM sitesi, eğlenceyi anında paylaşmanıza olanak tanır.
  Zamanı dondurun

  Seri çekim istediğiniz anı yakalamanızı sağlar
  Üstün kaliteli görüntüler çekerken, tercih ettiğiniz dönüşü, bükülmeyi veya ifadeyi seçme esnekliğinin keyfini çıkarın. Ayar seçenekleri: 10 fps/1 sn, 5 fps/2 sn ve 2 fps/5 sn.
  Nefesleri kesen aksiyon

  Motion Shot LE harika anlar sunar
  Artık hareketli bir nesnenin hareket yolunu tek etkileyici görüntüde yakalayabilirsiniz. 10 fps/1 sn - 2 fps/5 sn arasındaki ayar aralığı sayesinde nesnenin hızından bağımsız olarak harika bir çekim yapabilirsiniz.
  Video çekimi mi? Mükemmel fotoğraf mı? Siz karar verin.

  Aralıklı Fotoğraf Çekimi seçeneklerinizi genişletir
  1, 2, 5, 10, 30 veya 60 saniyelik çekim aralıklarını seçin ve aktif nesnelerin hareketini hem video kaydı hem de fotoğraf olarak yakalayın.
  Sizin çekimleriniz, sizin tarzınız

  Beyaz dengesi ve AE değiştirme gibi gelişmiş manuel ayarları kullanın.
  İstediğiniz çekimi yakalayın. Ne eksik, ne fazla.

  Çeşitli aralıklara izin veren Döngülü Kayıt ile bir daha asla boş alan sorunu yaşamayın.
  Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda ile kontrol sizde

  Bütün bir kamera ekibi bileğinizdeymiş gibi. RM-LVR2, sahada oynatma ve kayıt kontrol özelliklerini kullanabilmenizi sağlar ve kayıt kapasitesini optimize etmek adına gereksiz kayıtları siler.
  Aynı anda 5 kameraya kadar

  Aksiyonu pek çok açıdan yakalayın. Yerden yukarıya veya yukarıdan aşağıya doğru çekimler yapmak için beş adede kadar kamera kullanın. Bu kameraları, isteğe bağlı canlı önizlemeli bilek kumandası ve PlayMemories Mobile(TM) ile kontrol edin.
  Baş yapıtınızı oluşturmaya başlayın

  İnanılmaz çekimler yaptınız. Şimdi bu çekimleri sizi memnun edecek, ailenizi ve arkadaşlarınızı ise şaşırtacak, unutulmaz bir videoya dönüştürme zamanı. Aşağıda belirtilen araçları kullanın.
  Daha çok eğlence. Daha fazla görkem. Daha az iş.

  Özel Bölüm Videosu Oluşturucu ile paylaşıma hazır klip oluşturun
  Zahmetli düzenleme işini veya uzun bir çekimin içinde iyi görüntüleri aramayı unutun. Özel Bölüm Videosu Oluşturucu tüm bunları sosyal medyada paylaşılmaya hazır bir "iyinin en iyisi" kliple yapar.
  Mobil uygulama ile kendinizi ispatlayın

  Action Cam App artık her şeyi kolaylaştırıyor
  Action Cam ile çekim yaptıktan hemen sonra bile istediğiniz zaman, dilediğiniz yerden çekiminizi düzenleyebilirsiniz.
  Yönetmenden editöre kolay aktarım

  Action Cam Movie Creator, uzman düzenleme işini stressiz hale getirir
  Arka plan müziği seçimi, GPS verileri ekleme, video döndürme, video birleştirme ve ağır/hızlı çekim düzenleme gibi özelliklerle artık editör koltuğunda rahatça çalışacaksınız. Windows/Mac® için.
  Action Cam'li Yaşam Tarzını Keşfedin sitesi

  En iyi maceralarınızı tüm dünyaya gösterin.
  Dayanıklı kamera, kolay seçim

  Hayal gücünüz kadar sınırsız çekim için
  HDR-AS200V her yerde kullanıma hazırdır. IPX4 sınıfı, su sıçramasına dayanıklı tasarımı, sis ve çiseleme gibi yağışlı havalara dayanıklıdır. Zorlu çekimler için suya dayanıklı kılıf 5 m'ye kadar iyi işlev görürken, isteğe bağlı dalış kepengi aksesuarı olağanüstü bir 60 m çekim sağlar. Isı, toz ve kuma karşı da dayanıklıdır. Gelecek maceranızı sınırsız şekilde planlayın.
 • İletişim Şekli:
  worldmanx_1977@hotmail.com
 • Şehir:
  Arnavutköy, İstanbul

Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorumları görmek için üye olmalısınız.