Sidi Shot

Açıklama

Ayakkabı Tipi
Yol Bisikleti Ayakkabısı
Ayakkabı Numarası
42
Kal Durumu
Kaller Hariç
Markanız
SIDI
Model
Shot
Bulunduğu Şehir
İzmir
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
1000
Fiyat sondur indirim yapmıyacagım.
05069877271

Sidi Shot Carbon Yol Ayakkabısı MAVİ-SİYAH 42
Microfibra Techpro
Mikrofiber TechPro PU İtalya üretimidir. Bu teknik ürünler yüksek performans seviyeleri gerektiren sporlar için teknolojik, yenilikçi ve çevre dostu deri alternatifi olarak kabul edilir. Performa TechPro dayanıklılığı, istikrarı, hafifliği, transparanlığı, su-iticiliği ve çevre dostu özelliklerini birleştirir. Performa TechPro mikrofiber zararlı maddeler içermez, Oeko-Tex sertifikalıdır
Suola Twelve Carbon Composite
12 Karbon kompozit taban 2 farklı materyalin bileşimi ile yapılmıştır, naylon ve karbon fiber. Karbon fiberin naylon matrise enjekte edilmesi ile yapılmıştır. Kullanılan naylon sudan etkilenmez, sıcakta yada nemli havada ya da eskiyerek sertliğini kaybetmez. Sonuç daha hafif ve daha sert bir tabandır.
Tallone Sidi
Takviyeli topuk ayağı en uygun pozisyonda tutar ve aşırı performans veya uzun süreli basınçlarda ayakkabının deforme olmasını önler.
Tacco Sostituibile
Yürüyebilirlik için SIDI bisiklet ayakkabılarında poliüretandan yapılan değişebilir topuk altlığı bulunmaktadır. Ayarlanabilir topuk tutma cihazı Ayarlanabilir topuk tutma cihazı topuğun üst kısmını güçlendirir ve binicinin topuğu etrafında ayakkabının arkasını kapayarak ayağa uyumunu geliştirir.
Ayarlanabilir Topuk Tutma Cihazı
topuğun üst kısmını sıkılaştırır böylece sprintlerde ve tırmanışlarda topuk sağa sola kaymaz. Mükemmel bir uyum için topuğun her iki yanı da bağımsız olarak ayarlanabilir. Özel ayar için ayarlama vidasını + yönüne çevirerek sıkılaştırın, - yönüne çevirerek de açın. Hafiftir, kullanımı kolaydır ve değiştirilebilir.
Techno-3 Push Sistemi
Tecno -3 PUSH Sistemi ayakkabının uzunluğu boyunca en ugun fiti arar, ayakkabının üst kısmını aykkabınıza göre özelleştirir. SIDI'nın güvenilirliği ile bilinen, değişebilir kapama sistemi SIDI'nin tescilli tel kabloları ile iyileştirilmiştir-sürüşte ayarlamalara izin verir, sezgisel ve zahmetsizdir. Tüm SIDI küçük parçalarda gibi, TECHNO-3 PUSH toka servis edilebilir ve değiştirilebilir. Düğmeye basın, tokayı çekin ve ayarlayın!

Teknik Bilgiler

05069877271

İletişim

İletişim Şekli
Mesaj ve telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlan bilgileri

Paylaşan
Güney YAZGIN
Okunma
940
Güncelleme
Yukarı Alt