Shimano Sh-ct80 Trekking Bisiklet Ayakkabısı

Açıklama

Ayakkabı Tipi
Dağ Bisikleti Ayakkabısı
Ayakkabı Numarası
44
Kal Durumu
Kaller Hariç
Markanız
Shimano
Model
Shimano SH-CT80 Trekking
Bulunduğu Şehir
Sakarya
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
300
Sıfır, kullanılmamış, 44 numara .Çok az küçük geliyor, uzun vadede rahatsız edecek gibi gözüküyor, bu yüzden hiç kullanmadım, sadece evde denedim,kalleri dahi takmadım, bisiklet pedalına ve evden başka bir yerde zemine temas etmedi,resimlerde görüldüğü gibi sıfır, ayakkabı içindeki dolgu kağıtları duruyor henüz, çok şık,günlük hayatta dahi devamlı giymek isteyeceğiniz kalitesi tartışılmayacak bir ayakkabı, uzun zaman kullanmak istediğimden bana 45 i lazım.İstediğim fiyatın üzerine ekleyip mağazadan aynı ayakkabının 45 ini alacağım hemen.Satış fiyatlarını araştırabilirsiniz, en ucuzu İzmit'te bir bisiklet mağazasında 400 tl, bendeki ayakkabının mağazadakinden hiç bir farkı yok.Bu süreçte ayakkabıyı kullanmayacağim, evde kutuda duruyor, bilginize.

Teknik Bilgiler

Shimano SH-CT80 GO Ayakkabı

Özellikler:
Üst: Optimal stabilite ve dayanıklılık için hakiki süet
Kapatma: Bağcık.
Kapanma Sertlik Değeri değeri: 3 (1 ile 12 arasında bir ölçekte)
Teknoloji:Shimano Click'R
Özellikler:
- Nefes alan doğal deri(burun kısmı)
- şok emici konfor astarı (Yastık Taban)
- Daha fazla yürüyüş ve binicilik konforu (Merdiven Shape) için esnek, merdiven şeklindeki takviye taban
Teknolojileri ;
Shimano Click'R

SHIMANO CLICK'R sistemi yıldırma faktörü ve geleneksel clipless pedallar öğrenme eğrisi olmadan SPD'nin tüm faydalarını sunmak için tasarlanmıştır. Bu çığır açan yeni sistem + Easy Out clipless platformu pedallar ise yeni Easy ile SHIMANO CLICK'R ayakkabı yönlülük birleştirir.Birlikte, SHIMANO CLICK'R sistemi spor ayakkabıları konfor ve çok yönlülüğü ile verimliliği sağlar. SHIMANO CLICK'R tipik clipless pedallar ve ayakkabı ile ilgili birçok zorlukları çözmüştür. Yeni başlayanlar için, SHIMANO CLICK'R ayakkabı harika off-the-bike yürüme konforu sağlar. Ve SHIMNAO CLICK'R pedallar dışında kırpma - hatta bir salise sürede - her zamankinden daha kolay.
Tedarik kapsamı:
- 1 çift Shimano SH-CT80GO Ayakkabı
Ağırlık:
40 : 774 gr

İletişim

İletişim Şekli
05546245174
  • Beğen
Tepkiler: BerkEvren

Yorumlar

Merhaba, normal ayakkabı numaranızı öğrenebilirmiyim?
Merhaba normal de 44 giyiyorum, bu ilanda ki ayakkabıyı şuan kullaniyorum çok az sıkmasina ragmen, pek sorun yapmıyor ama 45 inin olmasini tercih ederdim, ilanı kaldiramamistim, satmaktan vazgectigimi yazmıştım, bu tarz bir ayakkabı alma düşünceniz varsa normal numaranizdan bir numara büyüğünü alın kesinlikle..
 
Yukarı Alt