Selle Royal Drifter Sele

Açıklama

Gidon Sele Parça Tipi
Sele
Markanız
Selle Royal
Model
Selle Royal Drifter
Bulunduğu Şehir
Bursa
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
100
Kullanım Süreniz
200-250 km
Durumu
İkinci El
Sele'yi Erdoğanlar bisikletten almıştım. Firmanın sayfasına yazan özellikleri olduğu gibi kopyalıyorum.

Kaynak:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.


Selle Royal Drifter medium Sele , Drifter Cruiser bisiklet için ideal ve rahat sürüş pozisyonu sağlar. Özellikleri şunlardır: Çift konik yay sistemi sele şok emici kapasitelerini geliştirir % 40 kadar basınç yükselmelerini azaltarak, konforu en üst düzeye çıkarır. RVL sızdırmazlık teknolojisi, mükemmel su direnci sağlar, ve Royalgel ™ dolgu, bir diğer özelliktir.

Teknik Özellikler :

Cinsiyet: Erkek-Bayan
Genişlik: 245
Uzunluk: 270

Teknolojileri:

Relaxed :Rahat binici şeklidir.Binici seleye 90 derecelik omurga açısı ile oturur.Relaxed ürünler şehir içi,tur mahalle çevresinde günlük kullanım için ve işe gidip gelmek için tasarlanmıştır. Bir dik sürüş pozisyonu ve azami konfor sağlar
Royal Gel:Royalgel ™ Bayer tarafından üretilen bir üründür ve Selle Royal tarafında özel lisans altında kullanılmaktadır.Bu poliüretan matris ürün sele ve sele kılıfı için mükemmel bir dolgu malzemesidir. Bilimsel testler Royalgelin ™ maksimum düzeyde dolgu konforu sağladığını, diğer jel ve non-jel selelere kıyasla% 40 oranında prostat / pubis ve iskial alanlarda tepe basıncı azalttığı kanıtlanmıştır. .Royalgel ™ de sertleşme olmaması rakipsiz konfor sunarak kısa ve uzun mesafede üst düzey sürüş keyfi yaşatır.Royalgel ™,de şok emici güc ile dağılım kapasitesi birleşerek kilonuzun tüm yüzey üzerine daha iyi dağılımı sağlanır.
Foam Matrıx:Sele iç kısmı hücre köpük sistemi bir yapıya sahiptir ve bu özellik dayanıklı,konforlu elastiki ve soluk alabılen yapı ortaya çıkartır.
Water Resıstant:Bu sele yenilikci vakum sistemi ile italya da üretilmiştir.Aynı katagorideki seller içinde %100 su geçirmez ve yüzeyindeki özel kaplama materyali sayesınde sıvı emilimini engeller buna rağmen aynı katogorideki diğer selelerden %20 daha hafiftir.
Double Springs : Bazı Premium ve Klasik seleler birbirini tamamlayıcı cift süspansiyon ile donatılmıştır bu da bınıcıye çok rahat sürüş keyfi yaşatır.

İletişim

İletişim Şekli
ilterelmas16@gmail.com

Yorumlar

Yukarı Alt