SATILDI - Geotech E-mobile 3 CX W Shimano E Steps 6000

Açıklama

Bisiklet Marka
Geotech
Bisiklet Model
E-mobile 3 CX W
Kadro Boyu (inç/cm)
15.5 - 15.9 inç
Jant Boyu
27,5 Jant
Fren Sistemi
Hidrolik Disk
Türü
Ön Amortisörlü
Çekiş Sistemi
1 x 11
Garanti Durumu
Garantisi Yok
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Anadolu)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
7500
Kullanım Süreniz
455 km
Durumu
İkinci El
Elektrik destekli dağ bisikleti. 2017 yılında Delta bisikletten satın alındı. Geçen sene Delta bisiklette bakım yapıldı. 455KM kullanıldı, toplam 10 kez şarj edildi, kusursuz halde.

Daha üst model bir bisiklet alacağım için satıyorum. Fotoğraflardaki Shimano pedallar değil, ürünün orijinal pedalları verilecektir.

Şarjı çok uzun gider, bir günde şarjın yarısını bile bitiremezsiniz. Çekiş gücü gayet yeterlidir (90 kg bir bay olarak Büyükada Aya Yorgi kilisesine hiç durmadan rahat bir şekilde çıktım).

Önemli: Elektrik motoru pedala verdiğiniz kuvvete göre seçeceğiniz 3 farklı modda (Eco, Normal, High) size destek verir. Elektrikli Bisiklet adıyla satılan ürünlerden değildir, pedal çevirmeden sistem devreye girmez. Shimanonun hassas tork sensörü sayesinde, dik yokuşlarda dur kalk yaparken zorluk çekmezsiniz, motorun devreye girmesi için tekerleklerin dönmesi gerekmez. Optik / mekanik sensörlü elektrik destekli bisikletlerden en önemli farkı tork sensörüdür. Optik/mekanik sensörlü sistemlerde motorun devreye girmesi için tekerleklerin dönmesi gerekir, dik yokuşlarda dur kalk yaptığınızda zorluk çekersiniz.

Teknik Bilgiler

Materyal
Alaşım

İletişim

İletişim Şekli
mail / telefon

İlan bilgileri

Paylaşan
Cem Berik
Okunma
151
Güncelleme
Yukarı Alt