Reelight Rl770 Ön Arka Aydınlatma Seti

Açıklama

Markanız
Diğer
Model
RL770
Kargo Seçenekleri
Satıcı Ödemeli
Fiyat
200
Kullanım Süreniz
0
Durumu
Sıfır
Ürünü sadece kutusundan çıkartıp neye benzediğine baktım. Kendisi kampanya dahilinde hediye geldi fakat bisikletime uymuyor. Özellikle tur bisikletleri için çok uygun bir model olarak gözükmekte, kablolarını takıp bisiklete bağlamadan mıknatısları ile deneme sağladım ışıklarda da bir sorun gözükmüyor. Sıfırdan tek farkı kutusunun açılmış olması, benzer ürünü aynı fiyatta zor bulabilirsiniz. Amazon'da şuan indirimli hali ile 85$, birkaç sitede baktığımda ise en ucuz 220 TL.

Farkı ödemek koşulu ile Gittigidiyor veya Sahibinden'e koyabilirim sorun yaşanmaması adına. Kargoyu kendim karşılayacağım, evimin yakınında birçok kargo firması olduğu için hangisini seçerseniz uygun gelen onunla birlikte gönderebilirim. Ürünü ayrıca görmek isterseniz Whatsapp veya mail ile fotoğraflarını çekip atabilirim.

Şimdiden alan arkadaşa hayırlı olsun.

Teknik Bilgiler

Aydınlatma Şarj
Şarjlı
Aydınlatma Ampulu
LED
270 derece aydınlatma açısı trafikte görüş ve görünüş için maksimum fayda sağlar. Bisiklet durduktan sonra bile ışıklarınız 1 dakika boyunca yanmaya devam eder. Pil gerektirmeyen manyetik sisteme sahiptir. Standart dinamolar gibi sürtünme ve ses yapmaz. Arka far bütün bagajlı bisiklet tiplerine uygundur.

Yeni değerlendirmeler

Artıları: Tam anlamıyla çok başarılı. Özellikle şarjlı olması ve o şarjın dinamo olup pilli olmaması ve sürtünme yapmaması müthiş.
Eksileri: Ürünün detayı fotoğrafları yok veya kutusundan böyle çıkarıp çekilmiş olabilir ama bir bisiklet üzerinde incelemesi güzel olurdu. Fiyatı pahalı ama hak ettiğini düşünüyorum yine de bir eksi koymuş olayım.
Bisikletimdeki kendi aydınlatma sistemimden epey memnunum. Sadece incelemek bırakmak istedim çünkü çok hoşuma gitti bu aydınlatma seti. Kim alırsa şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Artıları: Standart dinamolar bisiklette güç kaybına yol açarken bu sistem güçten tasarruf sağlamış ve hafif görünüyor.
Eksileri: Çok pahalı.
Ön ve arka ışığı sadece bir dinamo ile kolayca aydınlatabiliyor.
Açma kapama düğmeside bulunmakta.
Eski dinamolarda mandalı kaldırıyorduk.Lastiklerde zarar görebiliyordu.

Yorumlar

Bunun kurulumu nasıl oluyor hocam
https://www.reelight.com/en/products/rl700/rl770/rl770-headlight-and-steady-back-up-luggage-carrier-rear-light/

Şurada kurulum videosu var. Yaklaşık 10 - 15 dakika içerisinde rahatlıkla kurulumu yapılır hocam. Sadece manyetiklerini janta sabitliyorsun ve ardından kablo bağlantısını yapıyorsun dinamoya aydınlatmaların. Paket içerisinde kablo sabitlemeye yarayan kelepçelerine kadar var.
 

İlan bilgileri

Paylaşan
Uddopekka
Okunma
1.796
Yorumlar
4
Değerlendirme
2
Güncelleme
Değerlendirme
5,00 star(s) 2 oylama
Yukarı Alt