Reelight Rl770 Ön Arka Aydınlatma Seti

Değerlendirme:
5/5,
 • Markanız:
  Diğer
  Model:
  RL770
  Kargo Seçenekleri:
  Satıcı Ödemeli
  Fiyat:
  200 TL
  Kullanım Süreniz:
  0
  Durumu:
  Sıfır
  Ürünü sadece kutusundan çıkartıp neye benzediğine baktım. Kendisi kampanya dahilinde hediye geldi fakat bisikletime uymuyor. Özellikle tur bisikletleri için çok uygun bir model olarak gözükmekte, kablolarını takıp bisiklete bağlamadan mıknatısları ile deneme sağladım ışıklarda da bir sorun gözükmüyor. Sıfırdan tek farkı kutusunun açılmış olması, benzer ürünü aynı fiyatta zor bulabilirsiniz. Amazon'da şuan indirimli hali ile 85$, birkaç sitede baktığımda ise en ucuz 220 TL.

  Farkı ödemek koşulu ile Gittigidiyor veya Sahibinden'e koyabilirim sorun yaşanmaması adına. Kargoyu kendim karşılayacağım, evimin yakınında birçok kargo firması olduğu için hangisini seçerseniz uygun gelen onunla birlikte gönderebilirim. Ürünü ayrıca görmek isterseniz Whatsapp veya mail ile fotoğraflarını çekip atabilirim.

  Şimdiden alan arkadaşa hayırlı olsun.
 • Aydınlatma Şarj:
  • Şarjlı
  Aydınlatma Ampulu:
  LED
  270 derece aydınlatma açısı trafikte görüş ve görünüş için maksimum fayda sağlar. Bisiklet durduktan sonra bile ışıklarınız 1 dakika boyunca yanmaya devam eder. Pil gerektirmeyen manyetik sisteme sahiptir. Standart dinamolar gibi sürtünme ve ses yapmaz. Arka far bütün bagajlı bisiklet tiplerine uygundur.

Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorumları görmek için üye olmalısınız.