Nike Pro Hyperstrong 2.0 Calf Sleeve

Açıklama

Model
Hyperstrong 2.0
Bulunduğu Şehir
Tekirdağ
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
50
Kullanım Süreniz
0
Durumu
Sıfır
Ürün orijinal nike ürünü olup kutuludur. Zamanında yurt dışından getirmiştim 2 adet small ve 2 adet xl bedeni var, başka markalardan bu ürünleri kullanmıştım. Özellikle koşarken kullanımını yaptım ama nba, tennis gibi sporlarda kullanımı oldukça fazla. Doktor tavsiyesi olarak bisikletçilerin kullandığını da okudum, bazı profesyonel bisikletçilerin yarışlarda kullandığını görebilirsiniz. Yurtiçi pek kaynak yok ama yurtdışı araştırırsanız bulabilirsiniz. Kutularından 1 adet çıkıyor, fiyatı baktığım kadarıyla hepsiburada gibi yerlerde 90 tl yurtdışı sitelerine bakmadım daha uygunu varsa yazabilirsiniz, tekine 50 tl çiftine 90 tl istiyorum. Zannedersem yeterince uygun, takas teklifleri değerlendirilir. Tedavi amaçlı (varis vs) kişiye özel yorum yapamam doktor değilim ama sağlık uzmanlarına danışırsanız tavsiye edebilirler. Kutunun üzerinde beden tablosu var, ara bedenler yoktur.

Teknik Bilgiler.

Nike Pro Hyperstrong 2.0 Calf Sleeve Kaval Koruyucu
  • Nike Pro Hyperstrong 2.0 Calf Sleeve, Eğitim Ve Oyun Sırasında Kaslarınızı Korumaya Ve Sıcak Tutmaya Yardımcı Olan Hafif, Gerdirilmiş Kumaştan Yapılır. Bölmeli Örgülü Paneller, İhtiyacınız Olan Yerlerde Solunum Rahatlığı Sağlar.
  • Faydaları
  • Hafif Ariaprene Materyal, Eklemleri Desteklemeye Ve Kasları Sıcak Tutmaya Yardımcı Olur. Mesh Panelleri İhtiyacınız Olan Bölgelerde Hava Dolaşımı Sunar. Kontörlü Tasarım Doğal Bir His Verir. Stretch Bağlama Aşınmalara Karşı Direnç Sağlar
  • Silikon Kavrama, Manşonu Yerine Sabit Tutar.
  • Ürün Detayları
  • Kumaş:% 35 Naylon, % 21 Termoplastik Elastomer, % 20 Polyester, % 12 Elastan, % 11 Silikon
  • Makine Yıkanabilir

İletişim

İletişim Şekli
Mesaj atabilirsiniz.

İlan bilgileri

Paylaşan
Uçmakdereli
Okunma
158
Güncelleme
Yukarı Alt