Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Muhtelif Malzemeler. Depo Boşalta. Temiz Ürünler. Makul Fiyatlar

Değerlendirme:
5/5,
 • Model:
  2016
  Bulunduğu Şehir:
  İstanbul (Avrupa)
  Kargo Seçenekleri:
  Alıcı Ödemeli
  Fiyat:
  20
  Kullanım Süreniz:
  ürünler temiz kısa süreli kullanılmıştır.
  Durumu:
  İkinci El
  Aluminyum hafif Drop bar gidon 31.8 mm. Kullanıma bağlı sökme takma çizikleri haricinde hiçbir problem yoktur.
  Fiyat : 60 TL.
  Tektro fren kolları ve uyumlu telleri Ezik kırık arıza yoktur. Frenler tektro markadır. Cyclocross bisikletlere, yol bisikletlerine takılabilir. Hiçbir kusuru problemi yoktur. Vites sistemi yoktur. Sadece fren koludur.
  Fiyat : 50 TL.
  Shimano Spd platform pedal. Sadece bir kere kullanıldı. Kullanım kitapçıkları ile beraber verilecektir.
  Fiyat : 35 TL.
  Shimano M505 spd pedal kaller. Pedallarda mekanik hiçbir kusur problem, çalışmama, zor çalışma, gevşeme gibi hiçbir problem yoktur. Sadece kullanım izleri mevcuttur. Pedallarda sertlik ayarı vardır. Kalleri ile birlikte gönderilecektir.
  Fiyat : 65 TL.
  Trial Gator çocuk çeki demiri. Bisiklet öğrenen çocuklar için tasarlandı. 16 - 20" çocuk bisikletlerini yetişkin bisikletlerine bağlamayı sağlar. Hiç kullanılmadı. Bir kere kullanmak için takıyordum uzun sürdü uğraşamadım. Daha sonrada hiç kullanmadık. Ürünü Trial Gator diye aratarak detayları öğrenebilirsiniz.
  Fiyat: 150 TL. Decathlonda stokta yok. Olduğunda fiyatı 250 TL. civarıydı.
  Marathon Schwalbe Plus Green Guard 26 x 2.0 lastikler. Ürün çok satılan, patlak önleyici üründür. Videolarını izlerseniz, cam, raptiye, çivi banamısın demez. Ben mtb'de kullandım. Arazide de kullandım, asfaltada çok konforlu yol tutuşu çok iyi olan bir lastiktir. Bisikletinizde devamlı takılı durabilir. Pompa ve yedek iç lastik, yama taşıma derdine son. Türkiye turuna çıkanların tercih ettiği modeldir. Çok ince olmadığı için mtb bisikletinizde komik durmaz. Tertemizdir, çok az kullanılmıştır. Yol bisikletine geçtim artık mtb kullanmadığım için satılıktır. Yakından görüp arabilirsiniz. Dişleri sapasağlam. Çok makul fiyata veriyorum.
  Fiyat: 140 TL.
  Selle Royal jelli ve yaylı sele. MTB ile uzun turlar yaparken takıyordum. Müthiş konforlu bir seledir. Orinal Selle Royal marka SKY modelidir. Çok kullanılmıştır. Oturan yeriniz bayram edecek.
  Fiyat: 30 TL.
  Topeak ayarlı suluk kafesi. Çapı büyük suluk, 1,5 lt pet, çapı küçük powerade gibi içecekler, her türlü suluklar için ayarlayıp kullanabileceğiniz bir suluk kafesidir. Çok hafif ve kalitelidir. Sadece bir kere kullanılmıştır.
  Fiyat: 10 TL.
  Rockrider ultra hafif aluminyum barend. Kullanıma bağla kılcal çizikler dışında hiçbir problemi yoktur. Bilinen barendlere göre çok hafiftir. Kesinlikle tavsiye ederim. Artık yol bisikleti kullandığım için satıyorum. MTB olsa asla satmazdım. Hafifliğine şaşıracaksınız.
  Fiyat: 30 TL.
  Velo kendinden barendli elcik. Elcikler ilk günkü gibi temiz duruyor. Çok rahat ve konforlu bir elciktir. Araştırdığınızda göreceksiniz. Bir tarafın içindeki sac parça çatladığı için çok fazla sıkıştırılmıyor. Uğraşamadım, çok basit bir sac parça içine konulabilir durumda. Uğraşırım ben yaparım diyene kelepir fiyata. Sıfırı 80 TL.
  Fiyat : 20 TL.
  Presta valfi 26 inch btwin marka iç lastik. 2 ay önce alınmıştır. MTB'yi sattığım için elimde kaldı.
  Tek Fiyat 10 TL.
  Toplu alımlarda ufak tefek pazarlıklar yapılır.
  Kargo alıcıya aittir. Önce havale sonrası EFT yapabilirim. Sahibindende komisyon eklenerek ilan açılabilir.
  Fotoğraflar ürünlerin kendisine aittir.
 • Detaylı resim atabilirim.
 • İletişim Şekli:
  özel mesaj veya e-mail
 • Şehir:
  beylikdüzü

Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorumları görmek için üye olmalısınız.