Mio Cyclo 505 Hc

Açıklama

GPS Ürün Türü
GPS Yol Bilgisayarı
Markanız
Mio
Model
505
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
1.300
Kullanım Süreniz
500 KM
Durumu
İkinci El
ürünü kullanamadığımdan dolayı satıyorum. 3-4 defa kullanılmıştır. kadans ve nabız sensörü dahildir. fiyat 1300 TL.

Genel özellikler
 • WiFi desteği. Bilgisayara bağlamaya gerek kalmadan dosya yükleme/indirme.
 • iPhone ve Android telefonlara bağlanabilme, gelen çağrıyı GPS ekranından yanıtlama ve konuşma (kablolu veya bluetooth kulaklık ile).
 • Kablolu veya Bluetooth kulaklık ile sesli navigasyon desteği (sadece Android).
 • Telefona gelen SMS'i GPS ekranından görüntüleyebilme.
 • Telefondaki müzik dosyalarına GPS ekranından ulaşabilme, durdurma, sonraki/önceki dosyaya geçme vb. kontroller.
 • Bluetooth hız, nabız, kadans sensör desteği.
 • ANT+ Trainer desteği.
 • Ömür boyu ücretsiz Türkiye haritası desteği.
 • ANT+ hız, nabız, kadans, güç sensör desteği.
 • Shimano Di2 entegrasyonu (Di2 Wireless ünitesi ile), pil durumunu, anlık vites verilerini ekrandan görebilme, sürüş sonrası vites verilerini inceleyebilme.
 • Farklı güzergah hesaplamalı Multi-Sport desteği.
 • Acil durumlar için 'Neredeyim' fonksiyonu ile anında koordinatları ilgili kişiye SMS.
MiO CYCLO 505 HC Bisiklet Navigasyonu
Mio Cyclo 505 HC yürüyüş ve bisiklet GPS modelleri hafif, kullanımı kolay, parlamayı önleyen ekranı ile en parlak güneş ışığında bile mükemmel okuma sağlayan bir tasarıma sahiptir. Bisiklet yolları ve yol rotaları önceden yüklenerek GPS ile yön bulmaya, navigasyona başlayabilirsiniz. Mio Cyclo 505 HC size A dan B ye rahatlıkla harita üzerinden seyahat etmenizi veya tercih ettiğiniz yolları takip etme imkanı sağlar.
Eşsiz Surprise Me özelliğini seçtiğinizde; zaman, mesafe ve durak değerlerini girerek Mio Cyclo 505 HC size 3 farklı rota önerecektir. Yol bilgileri indirmekten hoşlanmayanlar için ideal bir özelliktir. Sadece Surprise Me 'i seçin ve bisikletinize binip gezintinize/egzersizinize başlayın.


Daha fazla kişiyle yapmış olduğunuz gezintilerinizde, Shake and Share (Salla ve Paylaş) özelliği ile, seçili rotalarınızı cihazınızı sallayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Pürüzsüz, parlamayı önleyen 3 dokunmatik ekran ve hafif tasarımıyla Mio Cyclo 505 HC şık tasarım sevenler, ince ve hafif cihazlar tercih edenler için mükemmel bir seçimdir. Döndürülen navigasyon; her talimatta keskin ses uyarılarıyla size enerjinizi harcamadan rehberlik edecektir. Basit menü içeriği ve ekran üzerinde kolay anlaşılır tuşlarıyla Mio Cyclo 505 HC size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.


MioShare masaüstü uygulamasıyla verilerinizi saklayabilir ve rota geçmişinizi yönetebilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu uygulama rota indirmenizi, yeni yolların keyfini çıkarmanızı ve diğer ilginç alanlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu uygulama ayrıca cihazınızın yönetimi için tek adımda alış veriş imkanı sunarak yazılım güncellemeleri yapmanızı ve en yeni ürün bilgilerini indirmenizi sağlar.


İnce ve şık tasarımlı Mio Cyclo 505 HC konumu, yüksekliği, hızı hesaplar ve kolayca navigasyon yapmanızı, yürüyüş ve bisiklet navigasyonunda size en iyi deneyimi sağlayacaktır. Mio Cyclo 505 HC özel bisikletçiler için tam donanımlı navigasyon cihazıdır. Performansınız hakkında bilmek istediğiniz herşeyi ölçmesinin yanı sıra size içeride ve dışarıda uygulayabileceğiniz egzersiz programları sunar. Mio Cyclo 505 HC'de PC bağlantısına gerek kalmadan WIFI özelliğini kullanarak Mioshare ile bağlantı kurabilirsiniz. Çevrim içi bir yol bulduğunuzda MioShare 'e kaydedin, sadece WIFI snk 'a basarak rotanızı cihazınıza yüklenecektir. Bu diğer bir yönden de size yardımcı olacaktır: sürüşünüzü tamamladığınızda, aynı tuşa basın ve rotanız birkaç dakika içerisinde MioShare hesabınıza yüklenecektir.

İletişim

İletişim Şekli
05322870478

İlan bilgileri

Paylaşan
ali baykal
Okunma
1.294
Yorumlar
3
Güncelleme
Yukarı Alt