Katlanır Bisiklet Gezi, Şehir Turu, Market Alışveriş Çantası

Açıklama

Markanız
Diğer
Model
2017
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
40
Kullanım Süreniz
SIFIR ÜRÜN
Durumu
Sıfır
Merhabalar. Katlanır Bisikletlerimiz için ürettiğim Katlanır bisiklet gezi ,şehir turu, market alışveriş çanta modelini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayım.

Kendi kesip diktiğim bu çantalar ile şehir turu, market alışverişi, işe gidip gelirken eşya,telefon, tablet, yani kısaca çok amaçlı olarak kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Çantalar Bisiklet gidonuna Cırt bant ile monte edilmektedir. Çantalar su geçirmez impertex kumaştan üretilmiştir. Çantalarda ön cep bulunmaktadır. Çantanın İçinde farklı ürünleri, dış cebinde, telefon, cüzdan gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ön cebi cırt bant sistemiyle kapanmaktadır.
İstenilen renk ve ebatlarda siparişten sonra üç gün için de kargoya hazır halde olur.

Suni deri çantalar 40 tl

Su geçirmez 600 d polyester kumaştan çantalar 40 tl dir.
Kargo alıcıya aittir.

Model olarak katlanır bisikletler için bu tarz bir çanta ilk defa tarafımdan tasarlanıp dikilip üretilmiştir. Kazasız sürüşler dilerim.

Teknik Bilgiler

Çantalar en olarak 32 cm boy olarak 36 ile 40 cm arasında değişmektedir. Çantalarda malzeme olarak Suni deri, ve imperteks su geçirmez polyester kumaş kullanılmıştır. İmpertex kumaştan yapılan çantaların içi astarlıdır. Suni deri Çantalar kendinden astarlı çantalardır. Çantalarda kullanılan cırt bant sistemi TSE Damgalı bir üründür.

Çantaları İstediğiniz renk ve Ebatlarda dikebilirim.

İletişim

İletişim Şekli
birolbostanci1@gmail.com
  • Beğen
Tepkiler: nzr ve avkebele
Yukarı Alt