Satıldı Giant Escape 2 2018

Açıklama

Bisiklet Marka
Giant
Bisiklet Model
Escape 2
Kadro Boyu (inç/cm)
52
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
3 x 8
Garanti Durumu
Garantisi Var
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
2000
Kullanım Süreniz
1 ay
Durumu
İkinci El
Giant Escape 2 2018 model 03.07.2018 tarihinde alınmıştır bisiklet 24 vites şehir fitness hibrit bisiklettir. Tur bisikletine çevirmek için müsaittir. Tur yapmak isteyenler için hem öne hem arkaya bagaj takılabiliyor. Kadro boyu 52 cm 28 jant tertemiz bisiklet İstanbul içi elden teslim gelip yerinde görüp içinize sindikten sonra anlaşılırsa alıp güle güle kullanırsınız inşallah alan kişiye şimdiden hayırlı olsun. Aramaktan ve mesaj atmaktan çekinmeyin kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. acil ihtiyaçtan satılıktır.
Kadro Çantası, Matara Kafesi, Ayaklık, Arka Gece Lambası Hediye olarak yanında verilecektir. Sadece bunların fiyatı bile bayağı para tutuyor ama hediye olarak verilecektir.

Teknik Bilgiler

Maşa
Düz maşa
Materyal
Alüminyum

İletişim

İletişim Şekli
Forumdan mesaj WhatsApp 05454236234 veya mail onosolmaz@gmail.com
  • Beğen
Tepkiler: efaruk ve Gkgoko

Yorumlar

Benim boy 1.75 1.70 ila 1.80 arası olabilir. Almaya niyetlenip gelirsen eğer incelersin denersin zaten öyle karar verirsin sıkıntı olmaz.
 
Aynen sana küçük gelir hayırlısı olsun ama benim bu modelden al derim escape 2 iyidir
 
Vay arkadaş Aynı dönem Escape R3 almıştım. RX3 ve Escape 2'ye de bakınıyordum ama R3'ü seçtim. Bu aralar tura çıkacağım kendi kendime söylüyorum şimdi elimde Escape 2 olsa ne güzel olurdu diye. Ama gerçekten dolar çok fena çarpmış bizi. Neredeyse Geçen senenin sıfır fiyatına 2. el zor bulur olduk.
 
Evet ilan günceldir hocam ilan satılık ibaresi yoksa biliniz ki ilan günceldir efendim
 
Telefon numaranı ekleyip WhatsApp üzerinden daha detaylı iletişime de geçebilirsiniz
 
bu bisikletin agırlığı nedir hocam? ikinci sorum ben bisikleti çoğunlukla yokuş çıkmak için kullanacağım. yokuş çıkışı nasıldır? zaten bu soru birinci soru ile bağlantılı. yani bisiklet hafif mi? ruble diş aralıklarını biliyor musunuz? 12-32 mi? 11-32 mi?
 
Kilosu tam olarak bilinmiyor ağır değil hafif bir bisiklet. Benim kondisyonum olmamasına rağmen zorlanıyorum Ruble aralığını bilmiyorum kendi sitesinden bakıp öğrenebilirsin bisiklete çevremdeki samimi olduğum insanlara tur atması için verdiğim de hepsi şaşkınlıkla şunu diyor abi bu bisikleti 24 saat sürsem yine yorulmam harika bir bisiklet diyorlar ?
 
@Ned Stark iyi günler. Bisikletinize karşı yoğun ilgi gösteriyorum. Daha doğrusu iki seçenek arasında git-gelleri oynuyorum. Sıfır Sedona 410 mu mantıklı, yoksa ikinci el Giant Escape mi ( sizin bisiklet iniz ) mantıklı mi? Bu konuda kararsızım. Bu kararsızlıkta bana stres, sıkıntı olarak geri dönüyor. Size bir teklif sunuyorum. Şayet kabul ederseniz bundan memnuniyet duyarım. Bisikletinize 1800 TL vereyim. Siz de hayırlı olsun deyin. Ama en büyük sorun ben Mersin' deyim. Bisikleti söküp, paketleyip kargoya vermeniz mümkün mü? Cevabınız Hayır ise ( umarim degildir) canımız sağolsun. Cevabınız Hayır ise Sıfır Sedona 410 alacağım aynı fiyata.. Uzun yazdım. Bu yüzden değerli zamanınızı çaldım. Bundan dolayı Özür dilerim..
 
İkinci el Giant cidden kullanılmamış ise temiz ise mantıklı İstanbul içi elden satıyorum ben söküp kargoyla uğraşamam inan ki zaten fiyatıda forum için düşürdüm en fazla 100₺ düşebilirim ki oda siz İstanbul da değilsiniz. Akrabanız var ise o gelip teslim alıp söküp size yollayabilir ancak o şekilde olur
 
İlan günceldir devam edilecek satış sıfırdan farksız aksesuarları hediye olarak yanında vereceğim satılırsa almak isteyip bekleyen kişi üzülür söylemedi demeyin piyasa da daha temizi ve bu fiyata bulamazsınız.
 
Yukarı Alt