Giant Escape 2 2018

Açıklama

Bisiklet Marka
Giant
Bisiklet Model
Escape 2
Kadro Boyu (inç/cm)
52
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
3 x 8
Garanti Durumu
Garantisi Var
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
2100
Kullanım Süreniz
1 ay
Durumu
İkinci El
Giant Escape 2 2018 model 03.07.2018 tarihinde alınmıştır bisiklet 24 vites şehir fitness hibrit bisiklettir. Tur yapmak isteyenler içinde kadro müsaittir hem öne hem arkaya bagaj takılabiliyor. Kadro boyu 52 cm 28 jant tertemiz bisiklet İstanbul içi elden teslim gelip yerinde görüp içinize sindikten sonra anlaşılırsa alıp güle güle kullanırsınız inşallah alan kişiye şimdiden hayırlı olsun. Aramaktan ve mesaj atmaktan çekinmeyin kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

acil paraya ihtiyacım olduğu için 2100 TL indirdim çok çok indirdim bundan sonra arayan veya mesaj atanlar indirim pazarlık gibi konulara girenler boşuna atmasın direk alıcıysanız atın bakarız ederiz diyenlerde atmasın kesin alıcılar atsın 2600 den 2100 kadar indirdim aciliyetten dolayı artık bu fiyata da alınmazsa dahada satmam alınmasın daha iyi acil paraya sıkışıkken almayanlar kaybeder sıkıntıdan kurtulursam ilanıda kaldırırım satmam zaten. Forum üyeleri için 100 TL daha düştüm. Mesaj atarken ararken bisikletforum üyesiyim demeniz yeterli ve matara kafesi ile kadro çantasını ve arka lambayıda yine forum üyelerine hediye verecem sahibinden de ilanım var orada bu hediyeler yok ve 2200 TL sadece forum üyelerine özel yaptım bunu tabiki acil paraya ihtiyacım olduğundan dolayı umarım alıcısı çıkar.

Artık direk arayabilirsiniz bisikleti sormak için.

Teknik Bilgiler

Maşa
Düz maşa
Materyal
Alüminyum

İletişim

İletişim Şekli
Forumdan mesaj WhatsApp 05454236234 veya mail onosolmaz@gmail.com
  • Beğen
Tepkiler: efaruk ve Gkgoko

Yorumlar

Benim boy 1.75 1.70 ila 1.80 arası olabilir. Almaya niyetlenip gelirsen eğer incelersin denersin zaten öyle karar verirsin sıkıntı olmaz.
 
Aynen sana küçük gelir hayırlısı olsun ama benim bu modelden al derim escape 2 iyidir
 
Vay arkadaş Aynı dönem Escape R3 almıştım. RX3 ve Escape 2'ye de bakınıyordum ama R3'ü seçtim. Bu aralar tura çıkacağım kendi kendime söylüyorum şimdi elimde Escape 2 olsa ne güzel olurdu diye. Ama gerçekten dolar çok fena çarpmış bizi. Neredeyse Geçen senenin sıfır fiyatına 2. el zor bulur olduk.
 
Yukarı Alt