Garmin Edge 820

Eksileri: Yüksek fiyat
Yüksek fiyat
Artıları: fiyat
ikinci el 520 lerin 1000 liradan aşağı satılmadığı bir piyasada gayet normal bir fiyat
Eksileri: fiyat
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
abzül
abzül
İlanda dünyada bulabieceğiniz en ucuz Garmin 820 falan mı yazıyo acaba? Türkiye piyasasında aynı cihazların kullanılmışları 1700-1800 liraya alıcı buluyor. O cihazları alan insanlar düşünemiyor mu? Yazdığım fiyat sıfır Garmin 820 için 1490 lira. Ne var bunda. Siteler anlık kampanyalar yapabilir ve yazdığım fiyatın aşağısına gelebilir. Zaten gönderdiğiniz link geçerliliğini yitirmiş ve aktif değil. Şu anda herhangi bir yerden 150 160 euroya alınabileceğini zannetmiyorum. Varsa da yeni linklerinizi dört gözle bekliyoruz sayın Avrupalı Beyefendi :D
vetohan
vetohan
Cihazin ismini googlelayinca cikiyor. Yaklasik 1200 liraya vergisi dahil hala alabilirsiniz. Isteyen istedigi yerden alir. Bir daha burada kimseyle muhatap olmayi dusunmuyorum.
abzül
abzül
İsabet olur, zira insanları yanlış yönlendiriyorsunuz ve gereksiz tartışma ortamı oluşturuyorsunuz. Google'a yazınca çıkıyor dediğiniz site Bike 24. Türkiye'ye Garmin göndermiyorlar. Araba galerisine gidip ama Almanya'da bu arabalar şu kadara satılıyor demek gibi bir şey kısacası. Türkiye'ye gönderseler de 1350 lira maliyeti var zaten. Daha fazla uzatmanın da lüzumu yok zaten, selametle..
Yukarı Alt