Satıldı Garmin 520 Plus

Açıklama

GPS Ürün Türü
GPS Yol Bilgisayarı
Markanız
Garmin
Model
520 Plus
Bulunduğu Şehir
İzmir
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
1350
Kullanım Süreniz
4 Ay
Durumu
İkinci El
Merhabalar 4 Aylık cihazımı satıyorum. Nokta hata yoktur. Kutu Bundle lakin içeriğinde sadece Hız sensörü, gidon bağlantı aparatı, orijinal silikon case, sabit bağlantı lastikleri dahildir. (Kalp ve kadans sensörü kaybedilmiştir) Kitapçıkları vs saymıyorum. Cihazda ayrıca ekran koruma jelatini mevcuttur. Çok titiz kullanılmış şarjları gayet düzgün yapılmıştır. 520'ye göre daha yeni bir cihaz ve Gruop Ride gibi özellikleri destekler, işlemcisi 520'ye göre daha hızlı, haritalar daha hızlı açılmaktadır.

Teknik Bilgiler

Yarışma ve Navigasyon için Gelişmiş GPS'li Bisiklet Bilgisayarı

Gelişmiş navigasyon özellikleri ve çevrenizdeki yeni kullanıcı bildirimleri ve adım adım yöntemlerle önyüklü Garmin Cycle Map dahil yol ve arazi için sürüş rotaları.
Önyüklü Strava Live Segmentleri, önceki ya da diğer sürücülerin PR'si ile saniye saniyesine yarışmanıza imkan tanır; gerçek zaman sonuçlarını ekranınızda görün.
Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Live Tracking ve Group Track'i kullanarak akıllı bildirimler, sürücüden sürücüye mesajlaşma ve dahili olay algılama ile bağlı kalın.
Güç ölçer ve kalp atış hızı monitörü ile kullanıldığında bisiklet sürüşüne özgü VO2 max ve toparlanma süresini takip eder.
Vector™ güç ölçer ile birlikte kullanıldığında Functional Threshold Power (FTP) ve bisiklet dinamiklerini takip eder.
Pil ömrü: 15 saate kadar


Garmin Edge 520 Plus Bundle - Bisiklet Bilgisayarı - Bisiklet Serisi - Baytekin Teknik Cihazlar - Garmin Türkiye Distribütörü burada detaylı bilgi mevcuttur.

İletişim

İletişim Şekli
05495675342 - haldunsayi@gmail.com
Durum
Konu kapatılmıştır.

Yorumlar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt