G-eye 900 4k Full Hd

Açıklama

Markanız
Btwin
Model
Geye-900
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
500
Kullanım Süreniz
0
Durumu
Sıfır
Butun aksesuarlari vardir.Cihaz sifirdir.Kutusu vardir.Fatura yok.

Teknik Bilgiler

VİDEO MONTAJLARINA SON!
G-EYE 900 spor kamerası, video kaydını PAUSE yapmanızı ve daha sonra oynatmanızı sağlayan özel "PAUSE" özelliğine sahiptir.

Bu özellik sayesinde, videolarınıza montaj yapmanıza gerek kalmaz çünkü videoyu bir kere kaydettiğinizde çoklu dosya halinde kaydeden klasik kamera ve akıllı telefonlara göre bu üründe sadece tek bir dosya(*) elde edersiniz.
(*): video dosyasının maksimum boyutu: yaklaşık 20 dakikada 4Gb
BEKLEMEDEN ÇEKİM YAPIN!
G-EYE 900 kameranın QUICK VIDEO ve QUICK PHOTO özellikleri sayesinde kamera kapalıyken bile kayıtlı bir video veya bir fotoğrafı o anda açabilir ve oynatabilirsiniz.
Örnek: her pazar olduğu gibi ormanda dağ bisikleti sürüyorsunuz. Ve batarya ömrünü korumak için kameranızın kapalı olduğunu varsayalım Bir anda önünüzden tek boynuzlu bir at (veya beyaz bir geyik de olabilir) geçiyor: işte o zaman 2 saniye içinde anı yakalayabileceğiniz G-EYE 900 kameraya sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz
KAYDETTİKLERİNİZİ DÜZENLEYİN!
G-EYE 900 kameranın LOOP özelliği yalnızca son 10 dakikayı saklayarak sürekli modda bir video kaydetmenizi sağlar.Örnek: hala heyecanlıysanız (yukarıda bahsedilen), yolunuzu kesen kocaman dalları henüz görmediniz: kaçınılmaz düşüş!G-EYE 900 kameranın LOOP özelliği sayesinde herhangi bir videoyu silmenize gerek kalmadan çekim yapabilirsiniz.
TEK DOKUNUŞLA KAMERANIZI YAPTIĞINIZ SPORA UYGUN HALE GETİRİN!
Saniyede Görüntü ve Piksel denince hiçbir şey anlamıyor musunuz?
Artık düşünmenize gerek yok, sizin için hepsini önceden ayarladık! Yapmayı seçtiğiniz sporun yer değiştirme hızına göre sizin için ön ayarlama yaptık! YAVAŞ SPORLAR veya DİNAMİK SPORLAR modları, bataryanızın ömrünü koruyarak size ideal bir kalite sunar.
KENDİNİZİ FİLME ALIN!
OTO-PORTRE modu ile otomatik modda ayarlanabilir 180° döndürülen fotoğraf sayesinde kendinizi filme alabilirsiniz.
HER KOŞULDA KALİTELİ VİDEOLAR!
G-EYE 900 kamera, otomatik LOW LIGHT özelliği sayesinde düşük ışıkta kaliteli videolar çekmenizi sağlar.
YAVAŞ ÇEKİMDE FİLME ALMA...
Düzenleme programı kullanmadan bir videoyu ağır çekimde (slowmotion) mi kaydetmek istiyorsunuz? Hiç sorun değil, G-EYE 900 spor kamerası SLOWMOTION (4 kez yavaşlatma) modunda video çekme özelliğine sahiptir.
Belirli bir sportif hareketten önce SLOWMOTION modunu kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz: atlamalar, kaymalar, zorlu hareketler...

DECATHLON olarak bu mod ile ufak tefek düşüş anlarınızın eğlenceli anılara dönüşeceğini düşünüyoruz ;-))
...VEYA HIZLANDIRILMIŞ ÇEKİM!
TIME LAPSE video hızlandırılmış bir etki sağlar: Bu teknikle, birkaç saniye ile birkaç dakika arasında değişen bir aralıkta, aynı ortamda çekilen pek çok görüntünün birleştirilmesiyle bir video ortaya çıkar. TIME LAPSE modu 1080p çözünürlükte mevcuttur.
İHTİYAÇLARINIZA UYGUN FARKLI VİDEO ÇÖZÜNÜRLÜKLERİ!
MP4 formatında birden fazla VİDEO modu bulunur: -4 K: Saniyede 15 kare. -2.7 K: Saniyede 30 kare. - FULL HD: saniyede 60 kareye kadar 1080p (1920 X 1080) - 16:9
- HD: saniyede 120 kareye kadar 720p (1280 X 720) - 16:9
3 BOYUTLU VİDEOLAR!
DECATHLON G-EYE 900 kameranın 158°'ye kadar ayarlanan görüş açısı size aşağıdakilerden birini seçme olanağı sunar:
- Geniş: tüm video modları için
- Orta: çözünürlüklere göre değişebilir: 2,7K 1080p ve 720p
- Dar: çözünürlüklere göre değişebilir: 1080p ve 720p
HEM VİDEO HEM DE FOTOĞRAF!
-Video içinde FOTOĞRAF (*): videoyu kaydederken bir fotoğraf çekebilirsiniz: tek boynuzlu bir at ve beyaz bir geyik ile karşılaştığınız zaman çok kullanışlı! (*)sadece 30 FPS ve geniş açıda mevcut
-SERİ ÇEKİM (BURST): sportif hareketler sırasında mükemmel görüntüyü yakalamak için yakın aralıklarla çekilmiş fotoğraflar sunar.
-TIMELAPSE: birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar belirli zaman aralıklarıyla aynı yerde çok sayıda fotoğraf çekmenizi sağlar.
İDEAL FOTOĞRAF ÇÖZÜNÜRLÜKLERİ!
G-EYE 900, 4 FOTOĞRAF çözünürlüğü sunar:
5 Milyon piksel: 10X15cm fotoğraf baskısı (kartpostal formatı)
8 Milyon piksel: 21X29,7cm fotoğraf baskısı (A4 formatı)
12 Milyon piksel: 29,7X42cm fotoğraf baskısı (A3 formatı)
16 Milyon piksel: 42X60cm fotoğraf baskısı (A2 formatı)
BATARYA ÖMRÜNÜ EN İYİ HALE GETİRİN!
G-EYE 900 Spor kamerası pil ömrünü en iyi hale getirmek için, OFF modunda ya da 10 dakikalık otomatik bekleme moduna ayarlanabilir.
KAMERAYI YÖNETMEK PARMAKLARINIZIN UCUNDA!
G-EYE 900 spor kamerasının dokunmatik ekranı ile şunları yapabilirsiniz:-kolay kadrajlama. -hızlı kamera ayarları. -fotoğraf veya videoları görüntüleme: -dosya silme

Kameranızı dokunmatik ekranını korunaklı şekilde kullanabilmek amacıyla birlikte satılan su sızdırmaz kılıfında delikli bir kapak bulunur. Bu delikli kapak su sporları yaparken kullanmak için uygun değildir.
KAMERANIZI KORUYUN!
G-EYE 900 spor kamerası kılıfı ile birlikte satılır. Böylelikle kameranızı, darbelere ve tozlara karşı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda komple kapağı ile 40m'ye kadar su sızdırmazdır. Kılıf üzerinde bulunan FOTOĞRAF ve VİDEO düğmeleri, eldivenle kullanım sağlamak amacıyla özellikle geniş yapıdadır.
PAKET İÇERİĞİ
1 G-EYE 900 Spor Kamerası
1 Su sızdırmaz kılıf (40m)
Kılıfta 1 adet delikli kapak: 2 sabitleme aksesuarı: - 1 CO-NECT yapışkanlı düz ped: Düz yüzeyler için
- 1 CO-NECT kavisli yapışkanlı ped: bombeli yüzeyler için
Güvenlik sistemli 1 GoPro tipi klips 1 Vida
1 Kayış
1 Mini USB kablosu
GARANTİ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Tüm DECATHLON ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için web sitemizdeki destek bölümüne başvurun: support.geonaute.com.Burada, ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: Kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve eğitim videoları. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
KAMERANIZI UZAKTAN KONTROL EDİN VEYA ÇALIŞTIRIN!
G-EYE 900 kamera, WIFI üzerinden G-EYE CONNECT uygulaması ile akıllı telefonunuza (ANDROID veya IOS) bağlanabilir. Akıllı telefon ve tabletinizde doğrudan dosyaları görmekle kalmayıp aynı zamanda onları sosyal ağlarda da paylaşabilirsiniz.Kayıtlı bir videoyu uzaktan çalıştırabilir, düzenleyebilir veya fotoğrafları yayınlayabilirsiniz.
AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Ağırlık: 106 gram (su sızdırmaz kılıfı ile birlikte 207 gram)
Yükseklik:50 mm
Genişlik: 68mm
Derinlik: 36 mm

İletişim

İletişim Şekli
WhatsApp:0538-630-08-70
Yukarı Alt