Satıldı Endura Singletrack Lite MTB Bisiklet Şortu

Açıklama

Markanız
Diğer
Model
Singletrack Lite
Bedeniniz
L
Bulunduğu Şehir
İzmir
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
160
Kullanım Süreniz
2 hafta
Durumu
İkinci El
* Sadece 2 kez kullandım. Yep yeni durumda, sıfırdan farksız. Şortu yurtdışından aldım. Bacaklarımın üst kısmı çok kalın olduğu için şortun o kısmı çok rahat olmadı, ben daha bol bir şey istiyordum, o yüzden satmaya karar verdim.
* Ürün kesinlikle Endura'nın kendi orijinal ürünü. Endura markasını zaten bilenler bilir, MTBkıyafetleri konusunda kaliteli ünlü bir markadır.
* Şort M beden. Amerikan bedenleri farklı olduğundan aslında Large gibi düşünebilirsiniz. Ben normalde tüm kıyafetlerimi Large veya XLarge olarak giyiyorum, bu şortun bedeni bana tam oluyor. Kot bedeni olarak da 34 bedene denk geliyor diyebiliriz. Veya Endura'nın beden tablosuna göre eğer bel çevreniz 84-90 cm arası ise yine olacaktır.
* Bel kısmında ayarlanabilir cırtları mevcut. Yanlarda fermuarlı cepleri var. Arkada bir tane çok küçük bir fermuarlı cep daha var. Ayrıca bacak kısımlarında yanlarda fermuarlı havalandırma yapmışlar.

* İzmir'de oturan arkadaşlar için elden teslim edebilirim (ki tercihim bu yönde), İzmir dışından almak isteyen olursa Sahibinden 'deki 676461461 numaralı ilanımdan GET ile alabilirler.

İletişim

İletişim Şekli
hakan1engin@gmail.com
Yukarı Alt