Satıldı Elite Turbo Muin Smart B+

Açıklama

Markanız
Diğer
Model
Turbo Muin Smart B+
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
450 Euro
Kullanım Süreniz
1 sene, az kullanılmış
Durumu
İkinci El
1 Sene önce alıp çok az kullandığım Turbo Muin Smart B+ trainerımı satıyorum. İsteyenlere daha detaylı fotoğraf gönderebilirim.
Elden teslim edebilirim. Kargo için konuşuruz.

- Doğrudan aktarımlı entegre sıvı direnci teknolojisi
- Yüksek güç çıkışı (kadans, güç ve hız temelli eğitim oturumları için idealdir)
- Misuro B + Sensörü(dahil), hız, güç ve kadans verilerini ANT ™ + ve Bluetooth Smart uyumlu uygulamalara ve cihazlara gönderir
- My E-Training uygulamasına 12 ay ücretsiz üyelik hakkı var. Ben hiç üye olmadım. Hala çalışıyor olmalı.

Teknik Bilgiler

Ant+
ANT+ Uyumlu
-Aşamalı hızla artan kademeli direnç
-
Son derece sessiz(sıvı temelli direnç ve doğrudan aktarım)
- İç volan:Her tür eğitim sırasında düz yol benzeri pedal çevirme.
- Doğrudan Güç Aktarımı:Elektrik çıkışının doğrudan iletimi, trainer ile bisiklet zinciri arasındaki doğrudan bağlantı yoluyla sağlanır. Bu tasarım, başlangıç, hızlanma veya en yoğun sprintler sırasında kayma biçimlerini ortadan kaldırır.
- Entegre Sıvı Direnç Teknolojisi:Elit tarafından tasarlanmış silikon yağı kullanan entegre bir direnç ünitesinden geniş bir direnç seviyesi seviyesi ve yüksek pedal pürüzsüzlüğü seviyesi gelir
- Kullanımı kolaydır:Bisikletinizin arka tekerleğini Turbo Muin ile değiştirin ve yolda olduğunuz gibi hemen egzersize başlayın.
- Kendinden ayarlı Aşamalı Direnç:Yoldaki hava direncine benzer sıvı direnci hızla kademeli olarak artar; Güç temelli eğitimler için daha yüksek dişliler kullanın ve taban seviyesi ve rpm eğitimi için daha düşük dişliler kullanın. Geniş direnç seviyesi, hem üst düzey sporcunun hem de amatörlerin ihtiyaçlarını kapsar.
- Sabit Güç Çıkışı ve Dayanıklılık:Soğutma kanatlı güçlü döküm dirençli ünite muhafazası ve entegre soğutma fanı, direnç ünitesinin sıcaklığını düşük tutar ve azami efor eğitim oturumlarında güç çıkışını dengeler.
- Shimano 9/10/11 hız kasetleri ile uyumludur

İletişim

İletişim Şekli
kerem@bek.com.tr
Durum
Konu kapatılmıştır.

Yorumlar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt