DHB Flashlight Rüzgarlık

Açıklama

Yağmurluk ve Rüzgarlık Tipi
Rüzgarlık
Markanız
3T
Model
Dhb Flashlight Windproof
Bedeniniz
M
Bulunduğu Şehir
Hatay
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
80
Kullanım Süreniz
1 hafta
Durumu
İkinci El
Sadece bir defa giyildi. Sıfır gibidir. Özellikle gece sürüşleri için 3M yansıtıcı reflektörlere sahiptir. Yeleğin arkası teri tahliye etsin diye delikli kumaştandır.

Her ne kadar M beden olsa da kalıp olarak büyük olduğu için siz L beden olarak düşünün.

İletişim

İletişim Şekli
özel mesaj

Yeni değerlendirmeler

Artıları: Fiyat
Eksileri: Kapıda ödeme yok. Ben nasıl güvenip para göndereyim.
Bu devirde herkese güvenilmez.
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
soner83
soner83
Peki tamam, sen bana güvenme, ama ben sana güveneyim öyle mi? ürün ile ilgili hiç bir şey sormadan en baştan güvenmediğini belli ettin. Kendime hakaret olarak alırım bunu. Zaten istesen de satmayacaktım sana. Birine hediye ederim yine de senin gibilerine satmam
BF Okuru
BF Okuru
Senin bana güven konusunda şüphe duyacağım bir durum yok ki arkadaş. Kapıda ödeme nedir bilmiyorsan uzatmanın anlamı yok.
Beyazz
Beyazz
Vergi levhası sahibi ve kargo şirketleri ile sözleşmeli müşteri değilseniz, zaten kapıda ödemeli gönderim yapamıyorsunuz diye biliyorum. Konuya daha hakim biri varsa aydınlatabilir elbette.

Yorumlar

@haldun sayi merhaba, yelek sıfır gibidir. ben 80 kiloyum. açıklamalarda da yazdığım gibi kesimi biraz boldur. eğer yol bisikletiyle performans sürüşleri yapıyorsanız ve 80 kilo altındaysanız bolluk sizi rahatsız edebilir. tur bisikleti ya da mtb sürüyorsanız sıkıntı yaratmaz, uzun kollu forma ya da ceketlerin üzerine de rahat rahat giyebilirsiniz. hem görünürlük sağlar hem de rüzgarı keser.
 
Kesim bolsa bana olabilir ama emin olamadım 86 kgyum bilgi için çok teşekkür biraz daha bakayım. Hatay'dasınız sanrım? Buralarda aynı üründen arkadaşlarda varsa deneyeyim o şekilde bilgi vereyim. Teşekkür ederim ilginize @soner83
 
Yukarı Alt