Satıldı Dahon Vybe D7

 • Bisiklet Marka:
  Dahon
  Bisiklet Model:
  VYBE D7
  Kadro Boyu (inç/cm):
  -
  Jant Boyu:
  20 Jant
  Fren Sistemi:
  V Fren
  Türü:
  Amortisörsüz
  Çekiş Sistemi:
  1 x 8
  Garanti Durumu:
  Garantisi Var
  Kargo Seçenekleri:
  Elden Teslim
  Fiyat:
  1.200 TL
  Kullanım Süreniz:
  Alalı 4 ay kadar oldu toplamda 100 km ancak kullanılmıştır.
  Durumu:
  İkinci El
  merhabalar bisikletimi kısa bir süre önce iş yerine gidip gelmek için aldım. gayet memnun kaldım fakat yoğunluktan dolayı haftada en fazla bir iki defa kullandığımı fark ettim. şuan da arabayla ulaşım sağladığım için yoğunluktan pek kullanamıyorum. bu sebeple satılıktır. bisiklet sirkecide bayisinden alınmıştır. 2016 model olmasına rağmen ben 2015 modeli tercih ettim siyah renginden dolayı. arasında zaten 100 lira fark vardı. oldukça temiz çizik vurdusu kırdısı yoktur. hatta ücretsiz bakım hakkı dahi duruyor henüz bakıma götürmelik bir yıpranması yok. topu topu 100 km kullanılmamıştır. fakat siz yinede isterseniz alır almaz direk ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

  bisikletin tek sıkıntısı bir kere arabanın bagajından düşmesinden dolayı ön ayna kolda hafif yamulma olmuştur. bisikletin gidişine engel bir yamulma değildir. aynakolu yenilemek isterseniz 100 lira civarında. göz önünde bulundurularak fiyata yansıtılmıştır. çok az bir pazarlık payı vardır lütfen aşırı tekliflerle gelmeyin.
  yanında verilecekler;

  * 25 lira değerinde kilit
  * 35 lira değerinde yol takipli fonsiyonlu arka far
  * 10 lira değerinde reflektörlü led ışık

  faturası kitapçığı vesairesi duruyor. garantisi devam etmektedir. 4 aylık olmadı henüz.
  istanbul için elden görerek teslim etmek istiyorum. uygun mühitler çekmeköy - ümraniye - koşuyolu - altunizade - üsküdar - kadıköy. müsaitlik durumuna göre metrobüs duraklarına da gelebilirim.
 • Materyal:
  Alüminyum

Paylaş