Continental Grandprix Season 4 (700*23c)

Açıklama

Lastik/Jant Parça Tipi
Dış Lastik
Lastik/Jant Boyu
28 inch
Markanız
Continental
Model
GrandPrix 4 Season
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Anadolu)
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
270
Kullanım Süreniz
2 Km
Durumu
İkinci El
Lastiği satıp daha ucuz bir lastik alıp kalan parayı bisiklete harcamak için satıyorum. Lastik sadece 2 Km kullanılmıştır bisikletçide değiştirip eve sürdüm ama 2 haftadır evde duruyor bisiklet hiç kullanmadım şimdide hemen satıp başka lastik alıp bakımlarını tamamlamak için uygun fiyata satıyorum normalde yurtdışında bile en ucuz 320 tl ye bulunan lastik 270 Tl ye veriyorum lütfen 2.el olarak düşünmeyin dediğim gibi sadece 2 km sürüldü ve kesinlikle başka bir sorunu yoktur. Kargoyla veya elden teslim edebilirim.

Teknik Bilgiler

700*23c
4 Mevsim Lastik
Islak zeminde çok iyi yol tutuşu

İletişim

İletişim Şekli
zubeyrgun@hotmail.com

Yorumlar

Düzenleme: Bisikleti yaklaşık 5-6 Km daha kullandım ve lastik toplam 7-8 Km kullanılmıştır Fiyar 270 Tl sondur. Lastikte en ufak sorun çizik,kenarlardan ezilme vs yoktur 7-8 Km boyunca 115 Psi da kullanılmıştır. İstanbul içi elden diğer şehirlere kargoyla yollayabilirim.
 
Güncel. Resimlerde ortası hafif erimiş gibi duruyor ama ışıktan dolayı öyle çıkmış akşam birdaha atarım lastik 8 Km kullanılmış sorunsuz 270 Tl son fiyat özelden mesaj yazarsanız daha rahat konuşuruz mail adresime girmiyorum. Kargoyla alırsanız kargoyu bedava yapabilirim.
 
Yukarı Alt