Continental Gatorskin Tubular Tire

Açıklama

Lastik/Jant Parça Tipi
Dış Lastik
Lastik/Jant Boyu
28 inch
Markanız
Continental
Model
2019
Bulunduğu Şehir
Samsun
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
500
Kullanım Süreniz
Kullanılmadı.
Durumu
Sıfır
Ürün Almanyadan çok bilindik bir firmanın mağazasından bizzat gidildiğinde alınmıştır.Yanlış lastik alındığından satılıktır.El yapımıdır.Tubular kullananlar için mükemmel bir lastiktir.

Teknik Bilgiler

Ruble Uyumu
8'li, 9'lu, 10'lu, 11'li
Jant veya Lastik Türünüz
Tubular
320 gram .(28" x 25mm).
8,0 - 12,0 bar .
DuraSkin® - DuraSkin yan duvar korumalı lastiklerin zımba ile yuvarlanması gerekir. Bu lastikler en zor koşullarda kullanılır. Yolcu bisikletleri, lastikler bordürler boyunca kayıyor, seyahat bisikletleri üzerinde kıtaları aşmadan geçiyorlar ve profesyonel bisiklet sürerken Paris-Roubaix gibi zorlu testlere katlanmak zorundalar. Yüksek kaliteli poliamid kumaş, lastiğin kasasını güvenilir bir şekilde korur ve lastiği en kötü koşullardan korur.
Son derece popüler olan Ultra GatorSkin yol lastiğinin en iyi özelliklerini, dayanıklı karbon sırtı karışımını, etkili delinme koruma kırıcı katmanını ve DuraSkin anti-cut kumaşını alır. Sprinter GatorSkin'in kendisi tipik olarak tübüler bir lastikten esnek ve hafif bir his verir. Eğer kilometrelerce gitmek istiyorsanız, ancak sokaklarınız en iyi asfaltla kaplanmamışsa ve lastiklerinizin göze çarpmayan işlevini tercih ediyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir lastik.

İletişim

İletişim Şekli
05321657493
Yukarı Alt