İptal Edildi Castelli Team Sky Fan 17 Cycling Bibshorts - 2017

Açıklama

Tayt Tipi
Askılı
Markanız
Veloflex
Model
Castelli Team Sky Fan 17 Cycling Bibshorts - 2017
Bedeniniz
M
Bulunduğu Şehir
Ankara
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
280
Kullanım Süreniz
0
Durumu
Sıfır
Yurt dışından aldığım Castelli Team Sky Fan 17 Cycling Bibshorts - 2017. Bedeni olmadığı için kullanamayacağıma karar verdim. Sıfırdır. Kullanılmamıştır.

Sıfır ürün olduğu için pazarlık payı yoktur. Zaten yurtdışından getirtebileceğiniz fiyattan ucuza satıyorum.

Fiyatı $72 (~280 TL).

Fiyatı dolara endekslidir, neredeyse her gün döviz kuru değiştiğinden TL cinsinden fiyat eski olabilir. TL cinsinden tam ederini kendiniz kontrol ediniz.

İletişim

İletişim Şekli
05306578978

Yeni değerlendirmeler

İkinci el eşyayı dolarla satmak!? Bence hiç etik bi durum değil. Bu kadar da olmamalı. Güzel ürün ama madem beğenmediniz iade edebilirsiniz. İade süreniz geçtiyse de ürün resmen kullanılmış yani ikinci eldir. Dolayısıyla aldığınız fiyata satmak hiç etik değil.
B
Burak Ertürk
Kullanılmamış ürün kullanılmamıştır. Olaya kötü niyet ile bakarsanız, kötüyü görürsünüz. Böyle ürünleri yurt dışından getirtmek kimi zaman çok zor oluyor. Al, kargolattır, bazı ürünler gümrüğe takılır gümrükçüyle uğraş, vergi formunu doldur parasını gönder vb., kargo eve gelir gelmez kargocunun peşinden koş. Hepsi sıkıntı. Ben alacak olduğum zaman eğer varsa Türkiye’den almaya çalışırım. Zaten ateş pahası Türkiye’de ürünler. Bulamadığım zaman alırım yurt dışından. (Her zaman olmaz ama) Muhtemel bu problemleri göze alarak yurt dışından alırım. Bu sefer problemli oldu işte. Benim düşüncem böyle bir ürüne ihtiyacı olan varsa alsın diye. Ayrıca satıcı olarak isteyen istediği fiyatı yazar. Almak isteyen değerlendirir alır veya almaz.

İlan bilgileri

Paylaşan
Burak Ertürk
Okunma
705
Değerlendirme
1
Güncelleme
Değerlendirme
1,00 star(s) 1 oylama
Yukarı Alt