Carraro Athos

Açıklama

Bisiklet Marka
Carraro
Bisiklet Model
Athos
Kadro Boyu (inç/cm)
48-56
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Kilitli Amortisör
Çekiş Sistemi
3 x 8
Garanti Durumu
Garantisi Yok
Bulunduğu Şehir
Çanakkale
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
SATILDI !
Kullanım Süreniz
20 gün, 30 km
Durumu
İkinci El
Yurt dışından hediye olarak geldi, 20 gün kullanmadım sayılır. Özenle sakladım. Bacaklarımdaki femur başı avasküler nekrozu hastalığım nedeniyle kullanamıyorum. çok güzel ve kalitelidir. değerini bilecek bir arkadaşın alıp kullanmasını istiyorum. Bisiklet ve doğadan kopmamak için elektrik destekli bir modele geçmek istiyorum. Rahatsızlığım olmasa satmayı düşünmezdim bile. Almak isteyen arkadaşımın iyi günlerde kullanmasını dilerim.

İhtiyaçtan dolayı Bisikletimin fiyatını 1250 TL ye düşürmek zorunda kaldım ilgilenen arkadaşların dikkatine!

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
CBT28 MAN ALİMİNYUM LIGHT
Maşa
HI TEN UNICROWN OVER ZOOM
Ön Aktarıcı
SHIMANO FDC051
Arka Aktarıcı
ACERA ARDM 360 8SPEED 11-32
Aynakol
SHIMANO
Ön Fren
V-BRAKE ALİMİNYUM - CSTAR
Arka Fren
V-BRAKE ALİMİNYUM- CSTAR
Vites Kolları
Shımano St-Ef50 3*8
Ruble
shimano hg30 11x32 8-speed
Gidon
CTB ALİMİNYUM
Gidon Boğazı
CTB ALİMİNYUM ADJUSTABLE
Sele
ROYAL JEL SELE
Sele Borusu
ALİMİNYUM
Jant Seti
28'' (622*19) ALİMİNYUM 60-63 -T5
Lastikler
CST TRAVELLER - CITY CLASSIC 700*38C
Materyal
Alüminyum
İhtiyaçtan dolayı Bisikletimin fiyatını 1250 TL ye düşürmek zorunda kaldım ilgilenen arkadaşların dikkatine!

İletişim

İletişim Şekli
mail, telefon, mesaj

Yorumlar

dostum geçmiş olsun, ilk defa duydum bu hastalığı nedenleri arasında gut da var diyor ben de gut hastasıyım dikkatimi çekti.
Çok teşekkür ederim öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için. Ben böbrek nakli sonrasında sürekli olarak Steroid (Kortizon) Kullanmak zorunda kaldım ve hala kullanmaktayım. Bu ilacın yan etkisi olarak bende gelişti bu durum ve yürümekte bile zorlanıyorum açıkcası. Çok can yakan bir rahatsızlık her adım attığınızda kalça ve diz eklemleriniz küçük küçük kırılıyor.
Ve hareket kısıtlılığınız gittikçe artıyor, Merdiven çıkamıyorsunuz, koşamıyorsunuz, bisiklete binmek neredeyse imkansız gibi tuvelette bile destek gerekli. Gut hastalığı ile bağlantısını yeni duydum. Araştırmak gerekir tabi ben gut hastası değilim.
Size tavsiyem senede bir kemik ölçümü yaptırmanız ve hekiminizle bu konuyu görüşmeniz. Herhangi bir başlangıç olup olmadığı. Sintigrafi çekerek kolayca tespit edebilir ve erkenden önlem alabilirsiniz. Kalsiyum alımınıza dikkat edin özen gösterin. Geri dönüşü pekte mümkün olmayan bir rahatsızlık sağ kalça eklemimdeki çökmeden dolayı 2 cm kadar bacağım kısaldı. Kanlandırma gibi yada ilaç tedavisi gibi alternatif tedaviler var ama pekte işe yaradığı söylenemez Total kalça protezi, son çare oluyor fakat onunda 10-15 yıl gibi bir ömrü var.
İşin özeti senede 1 kez taşıtlarımız nasıl bakıma sokuyorsak. Kendi sağlığımızı da ihmal etmeyerek chek-up yaptırmamız gerekiyor.
 
dostum geçmiş olsun, ilk defa duydum bu hastalığı nedenleri arasında gut da var diyor ben de gut hastasıyım dikkatimi çekti.
Aynısı babam da var GUT hastalığı aşırı fazla et yiyince ayakları şişiyor siz bir çare buldunuz mu kendinize? sağlıklı beslenmekle falan uğraşıyor musunuz?
 

İlan bilgileri

Paylaşan
oldpoet
Okunma
187
Yorumlar
3
Güncelleme
Yukarı Alt