Cannondale Caad10

Açıklama

Bisiklet Marka
Cannondale
Bisiklet Model
Caad10
Kadro Boyu (inç/cm)
52
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
2 x 11
Garanti Durumu
Garantisi Var
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
4.200
Kullanım Süreniz
6 ay hafta sonları
Durumu
İkinci El
Merhaba. Bisikleti 7 subat 2015 de delta kızıltoprak dan aldım,kadro 52 dir ve ömür boyu garantilidir garanti belgesi,evrakları,sehpasını ve çantasını da yanında vereceğim, Bisikleti kışın uzun sürmesinden dolayı nisan ayında temiz havalarda kullanmaya başlayabildim ve sadece hafta sonları kullandım, Gözüm gibi baktığım için çizik dahi yoktur üzerinde ancak üzerinden inerken ayağımı çarpmam dan dolayı pirinç tanesi büyüklüğünde kozmetik olarak bir defosu oluştu ancak görmek için dikkatli bakmak gerekir onun haricinde mağazada sıfır olarak satılacak temizliktedir. Bisiklet 68 kilo olmamdan ve titizlikle kullanıldığından dolayı baskıya ve darbelere maruz kalmamıştır yani her anlamda yeni gibidir. Donanım olarak ayrıca bir şey söylememe gerek yoktur çünkü 2016 modelini incelediğimde hiç bir fark yok aksine benim bisikletimin fazlası vardır bunlar da fren ve fren kollarının 105 set ve renginin daha güzel olmasıdır :) Bisikleti üniversite yüzünden yani binemeyeceğim için satıyorum.Bisikleti İstanbul içi elden teslim edebilirim.

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
52/Alüminyum
Maşa
Karbon
Ön Aktarıcı
105
Arka Aktarıcı
105
Aynakol
Fsa
Ön Fren
105
Arka Fren
105
Vites Kolları
105
Ruble
105
Gidon
Cannondale
Gidon Boğazı
Cannondale
Sele
Prologo
Sele Borusu
Cannondale
Jant Seti
Rs11
Lastikler
Schwalbe
Ağırlık
Ort.8.5kg
Materyal
Alüminyum
Cannondale.com.tr
  • Beğen
Tepkiler: Cyclist999

Yeni değerlendirmeler

Artıları: Caad modeli için mükemmel bir bisiklettir.
Açıkçası matara ve tutucuları çok hoşuma gitti. Zaten bisiklete gayet yakışmışlar. Bisiklet de Caad modelleri arasından çıkmış çok güzel bir bisiklet, iyi satışlar diliyorum.
Kullanım için belirttiklerinize göre sıfıra yakın diyebiliriz,buna istinadende koyduğunuz fiyat uygun görünüyor.Bunu caad10'un güncel fiyatına kıyasla söyleyebiliyorum.Zamanın,hayırlı ve tez olanında satarsınız umarım.:harika:

Haydi hayırlı satışlar...

İlan bilgileri

Paylaşan
GökhanRR
Okunma
1.962
Değerlendirme
2
Güncelleme
Değerlendirme
4,50 star(s) 2 oylama
Yukarı Alt