B'twin Triban 3

Açıklama

Kadro Parça Tipi
Kadro Seti
Kadro Boyu
57
Markanız
Btwin
Model
Triban3
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
325
Kullanım Süreniz
1 Sene
Durumu
İkinci El
VE BEKLENEN HABER! BİSİKLETİMİN KADRO SETİNİ SATIYORUM.. Beni tanıyan, benimle bisiklet süren abilerim, kardeşlerim, yaşıtlarım benim bu kadronun bana büyük gelmesinden dolayı yaşadığım sıkıntıları bilir. Artık kadro değiştirme zamanı geldi!

2015 Mayıs ayında hayatıma giren bu bisiklet ile şu zamanda kadar ~7000km yol yaptım. Emektarım diyebileceğim bu kadromu şimdi istemeyerek satmaktayım. Zamanla bana yardımcı olan insanlar sayesinde yaptığım geliştirmeler sonucu artık ekipmanlarında kadroyla beraber alay konusu hâline gelmesi beni derinden etkiliyordu. "Ultegralı Triban.." tarzında gelen hakaretler karşısında hep üzülen bu emektarım artık benden ayrılmaya kararlı!

Alacağım yeni kadronun fiyatında bana bayağı etki edecek bu bisikletimin kadro boyu 57'dir. Kendisi "L" beden kadro olarak bilinir. Ben fiziğimden dolayı daha çok rampalarda sürmeyi tercih ettiğim bu kadro şu zamana kadar esneme, kırılma, çatlama gibi kötü şeyler yaşayarak beni üzmemiştir. Fakat çizikleri mevcuttur hatta bayağı mevcuttur. :)Bisikletten anlayan bir abinin (İsmail Atalı) binip bisikletin sprintte esnemediğini söylemesi anlamasamda sevinmemi sağlamıştı. Şimdi kadroya talip kişilerin mutlaka işine yarayacaktır bu bilgi. Kadro, maşa, gidon boğazı, gidon ve sele borusu ile beraber toplam 5 parçayı satışa sunuyorum. İstediğinizi soruyu sorabilirsiniz bu durumla ilgili. Emektarımla anım çok..

Kadroyu isteyen gelip inceleyebilir. İstanbul Zeytinburnu'nda oturmaktayım. Ayrıcaaaa.. Kadro bTwin tarafından ömür boyu garantilidir. Faturası durmaktadır. Her türlü resimlerini çektim malzemelerin. Çizikler, boya kalkmaları, boyu, kendisi.. Her şeyi ile resimledim. Merak ettiğiniz sorular için bir mesaj uzağınızdayım. iNDİRİM YAPACAĞIM!
*DAHA FAZLA DETAY İÇİN MESAJ ATINIZ YA DA ARAYINIZ..

Teknik Bilgiler

Maşa
ÇELİK Hİ-TEN
Materyal
Çelik
  • Beğen
Tepkiler: TontonCocuk

Yorumlar

İlan bilgileri

Paylaşan
Ozan Yavuz
Okunma
1.325
Yorumlar
3
Güncelleme
Yukarı Alt