Takas Btwin Rockrider 560

Açıklama

Bisiklet Marka
b'Twin
Bisiklet Model
Rockrider 560
Kadro Boyu (inç/cm)
L: 1,74 m 1,84 m
Jant Boyu
27,5 Jant
Fren Sistemi
Hidrolik Disk
Türü
Ön Amortisörlü
Çekiş Sistemi
2 x 10
Garanti Durumu
Garantisi Var
Bulunduğu Şehir
Kocaeli
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
2900
Kullanım Süreniz
6 ay, 50km ve altı
Durumu
İkinci El
Satın alınma tarihi: 07/08/2018. Şuanki güncel sıfır fiyatı: 3700 TL. Aldım, kullanmaya fırsatım olmadı. 50km yi dahi geçmemiştir. Belki %1 denecek kozmetik (kir) in dışında bisikletin sıfırdan farkı yoktur. Gelin, görün, alın. Uzakta olanlara kargoda yapılabilir. Bisiklet L boydur, boyum 1.83cm kendime göre aldım. 2018 modeldir (en son çıkan Rockrider). Yanında ön ışık, arka ışık ve ayaklıkla birlikte verilecektir. Bir miktar pazarlık olabilir.

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
Aluminyum, mrb
Maşa
ROCKSHOX
Ön Aktarıcı
Sram
Arka Aktarıcı
Sram
Ağırlık
13
Materyal
Alüminyum
TEKNİK BİLGİLER - EKİBİN AÇIKLAMASI
MTB tutkunu olan bizler ST 560 dağ bisikletini Fransa Lille'de yer alan BTWIN VILLAGE'da tasarladık ve geliştirdik. Rahat ve kullanışlı bir dağ bisikletinin: daha etkili hidrolik diskli frenleri, 100 mm çalışma mesafesi, çift aynakol yaprağı, hafif kadro ve tekerlekleri ve yüksek yer tutuş sağlayan lastikleri bulunur. Bu bisikleti onaylamak üzere, dağ bisikleti kullanıcıları projenin her etabında yer almıştır. Rockrider ST 560 dağ bisikleti sayesinde harika MTB gezintileri yapmanızı diliyoruz.

UNISEX DAĞ BİSİKLETİ
Kadın dağ bisikleti mi erkek dağ bisikleti mi? ROCKRIDER 560 dağ bisikleti her iki kullanıcı için de uygundur. Kadın kullanıcılarımıza daha fazla rahatlık için dağ bisikletlerinde bulunan selelerini kadın vücut yapısına uygun olan SPORT 500 KADIN modeli ile değiştirmeleri önerilir. Özellikle kadın vücut yapısına göre uyarlanmış ROCKRIDER DAĞ BİSİKLETİ ürün gamı da bulunur (sele, gidon boğazı, maşa ve özel fren kolları).

ST 560 DAĞ BİSİKLETİNİZİN BOYUNU NASIL SEÇECEKSİNİZ?
Birçok boyu mevcuttur:
S: 1,50 m - 1,64 m
M: 1,65 m - 1,74 m
L: 1,74 m 1,84 m
XL: 1,85 m - 2,00 m

2 boy arasında kalırsanız: Kontrol kolaylığı (daha kolay yönlendirme) ve rahatlık (daha dik sırt) sağlaması adına küçük boydaki bisikleti tercih edin. Daha yatay pozisyonda (hızlanmaya en uygun pozisyon) pedal çevirebilmek için büyük boydaki bisikleti tercih edin.

HAFİF VE RAHAT KADRO
Ekiplerimiz özel, 6061 alüminyum bileşene sahip, ROCKRIDER CGF PRO kadroyu geliştirdi (M boyda sadece 1,6 kg). ST 520 / ST 540 modellerinde yer alan CGF Evo'ya göre ön kısımdaki "çift borulu" üçgen yapısı sayesinde 300 gram daha hafiftir. Daha aşağıda yer alan pedal kutusu ile virajlarda daha dengelidir, kısa zincir maşası ile daha kolay kontrol edilebilir.

100 MM ÖN AMORTİSÖR
ROCKSHOX XC30 maşası sayesinde engelleri aşın. 100 mm çalışma mesafesi ile bitki kökleri, çakıl, taş, çamur gibi engelleri kolayca aşabilmenizi sağlar. Maşanın sertliğini kilonuza bağlı olarak sol taraftaki maşada yer alan sıkma mekanizması ile ayarlayın. COMBO LOCK hızlı kilitleme sistemi dönen parçalardaki pompalama etkisinin önüne geçer.

ARKA SÜSPANSİYON: YOK
Bu dağ bisikleti arka süspansiyona sahip değildir. "Yarı sert" dağ bisikleti
"Çift süspansiyonlu" (arka süspansiyona da sahip) dağ bisikleti modellerine göre avantajı: daha hafiftir, düz zeminlerde daha az enerji harcarsınız. Rahatlığınıza önem veriyorsanız arka süspansiyona sahip olan "çift süspansiyonlu" ST 560 modelini tercih edebilirsiniz (ST 560 S).

AKTARICI VE ÇİFT YAPRAK AYNAKOLLU VİTES SİSTEMİ
10 vitesli 2 aynakol yaprağı ile bu dağ bisikleti oldukça hafif yapıdadır.
Gidonda 2 adet hızlı ve kolay vites kolu.
Sol kol (aynakol): İniş / çıkışta gücünüzü ayarlayın.
Sağda (vites): Antrenmanınıza daha uygun şekilde ayarlayın.

Detaylar:
-24 ve 38 dişli çift aynakol yaprağı
-SRAM X5 ön vites aktarıcı
-SRAM X5 arka vites aktarıcı
-Vites göstergesine sahip SRAM X5 vites kolları
-SRAM PG1020 10 rubleli 11 - 36 dişli ruble
GİDON, GİDON BOĞAZI, ELCİKLER:
Ayarlanabilir gidonu ile ST 560 daha kolay kontrol edilebilir. BTWIN 70 mm (S boy), 80 mm (M / L boy) ve 90 mm (XL boy) alüminyum gidon boğazı 5 ayarlama seviyesine sahiptir: + 0 mm, + 7,5 mm, + 15 mm, + 22,5 mm, + 30 mm.
Ergonomik elcikleri ellerde rahatsızlık hissi yaratmadan doğal bir kavrama sağlar.

RAHAT VE SPORTİF SELE / SELE BORUSU
Ekibimiz özel bir sele tasarladı ve geliştirdi. Birçok kalça genişliklerine uygun olan bu sele "hamak" profili ile spor aktivitelerinizde rahat olmanızı sağlar. 27,2 mm çapındaki FLEX sele borusu ile kullanıldığında daha fazla rahatlık sağlar. Kolay ayarlama levyesiyle, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan, selenizin yüksekliğini sele kelepçesi hizasında hızlıca ayarlayın.

HİDROLİK DİSKLİ ÇİFT FREN
Kuru ya da ıslak, hangi zeminde bisiklet sürerseniz sürün 160 mm çapında B'TWIN by TEKTRO ön ve arka hidrolik diskli frenleri sayesinde çamurlu zeminlerde bile mükemmel fren yapabilirsiniz. Hidrolik frenleme sistemi daha stabil ve güçlü bir frenleme sağlar; böylece fren kollarına fazla güç uygulamanız gerekmez. Alüminyum bileşenli fren kolları kolay kavranır, hafif ve hassastır.

27.5" ÇİFT JANTLI HAFİF TEKERLEKLER & HAFİF VE GENİŞ LASTİKLER
Hafif çift jantlı, alüminyum bileşenli 27.5" tekerlekler ile maceraya atılın. Bu özel manşonlu jantlar ve oldukça hafif özel tekerlekler, 600 gram oluşu ile ST 540 modeline göre oldukça hafiftir. Tekerleklerin çapı rahatlık ve performansın mükemmel uyumunu sunar. 28 jantı ile hafif, sert, sağlam ve dayanıklıdır. HUTCHINSON COBRA AIR LIGHT, 27.5" X 2,10 lastikler oldukça hafiftir ve her türlü zemine uyum sağlayan yan dişlileri bulunur.

GENİŞ PEDALLAR
ST 560 B'TWIN FLAT EVO düz dağ bisikleti pedallarıyla satılır, bu pedallar oldukça geniş yapıdadır ve pedalı mükemmel şekilde kavramayı sağlayan çıkıntıları bulunur.

DAĞ BİSİKLETİNİZİ KOLAYCA TAŞIYIN VE YERLEŞTİRİN
Gezintilerinizin tamamı kapınızın eşiğinde başlamaz. Bu nedenle ve arka tekerlekleri takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırdık. Tekerlekler hızlı kilitleme sistemine sahiptir.

AKSESUARLAR
ST 560 dağ bisikleti zil, aydınlatmalar, jantlarda kedi gözleri ve pedallar ile satılır. Kadroya takabileceğiniz aksesuarlar:
-ön ve arka çamurluk
-park ayağı
-matara kafesi
-sele çantası
-sayaç / GPS

İLK TURLAR İÇİN ÖNERİLERİMİZ
Bisiklet ile çıktığınız ilk turlarda ekipmanlar ayarlanacaktır (zincir, aynakol, frenler.)
Satın almadan sonraki 6 ay boyunca, ücretsiz kontrol yaptırabilirsiniz.
Teknisyenlerimiz tarafından bisikletin 13 noktasına kontrol yaptırabilirsiniz.
Size en yakın Decathlon atölyesine ve SSH web sitemize başvurabilirsiniz.

AĞIRLIK
S: 12,85 kg
M: 12,95 kg
L: 13 kg
XL: 13,15 kg
Pedalsız ağırlık

İletişim

İletişim Şekli
Site veya WhatsApp üzerinden ( 05070875897 )

İlan bilgileri

Paylaşan
samurusov
Okunma
237
Yorumlar
3
Güncelleme

Şehir

Yukarı Alt