B'twin Rockrider 520 27'5 Model

 • Bisiklet Marka:
  b'Twin
  Bisiklet Model:
  Rockrider 520
  Kadro Boyu (inç/cm):
  pek anlamıyorum
  Jant Boyu:
  27,5 Jant
  Fren Sistemi:
  Hidrolik Disk
  Türü:
  Ön Amortisörlü
  Çekiş Sistemi:
  3 x 8
  Garanti Durumu:
  Garantisi Var
  Kargo Seçenekleri:
  Satıcı Ödemeli
  Fiyat:
  700 TL
  Kullanım Süreniz:
  Kullanılmamış
  Durumu:
  Sıfır
  Bisiklet sıfırdır. Hediye geldi ve hiç kullanmadım. Piyasa fiyatının çok altında bir fiyat hatta pazarlık payıda vardır .
 • Kadro Model/Tip:
  OCKRIDER CGF Evo (Comfort Geometry Frame), 6061 alüminyum, 27.5" tekerlekler için kadro. Yükseltilmiş pozisyonu sayesinde rahatlık. Otururken 27,2 mm'lik sele borusu sayesinde klasik kadrolara göre 5 kat daha esnek. Alçak göbek : Böylece virajlarda bisikletiniz daha dengede kalır ve durduğunuzda ayağınızı yere daha kolay koyarsınız. 69,5° açık direksiyon açısı : Daha dengeli kullanım. Kısa arka tekerlek yüzeyi : Daha kolay pedallama.
  Maşa:
  B'TWIN U-FIT 80, 80 mm hareket mesafeli inovatif maşa. Sertlik ayarı kiloya göre kolayca yapılabilir (55- 105 kg.). Dayanıklı malzeme ile uzun ömürlü VEYA SUNTOUR XCT 80 maşa, 80 mm hareket mesafeli, ayarlanabilir sertlik.
  Ön Aktarıcı:
  Mevcuttur
  Arka Aktarıcı:
  Bulunmamaktadır
  Aynakol:
  b
  Ön Fren:
  Alüminyum fren kolları. Hafif ve etkili yapı. HAYES MX5 fren ön ve arka disk fren : Yağmurlu havada veya çamurlu zeminlerde bile mükemmel frenleme performansı.
  Arka Fren:
  Alüminyum fren kolları. Hafif ve etkili yapı. HAYES MX5 fren ön ve arka disk fren : Yağmurlu havada veya çamurlu zeminlerde bile mükemmel frenleme performansı.
  Vites Kolları:
  SRAM S200 3'lü aynakol 22/32/42 dişler. SRAM X3 arka 9 vites attırıcı. MICROSHIFT MS22 ön vites attırıcı. SRAM X4 göstergeli vites kolu. SRAM PG820, 8 rubleli, 11-32 dişli kaset.
  Gidon:
  A-headset yarı entegre furç yatağı, su geçirmezlik ve yön verme kolaylığı sağlar. 120 mm BTWIN SPORT elcikler : Rahatlık ayağınızın altında!
  Gidon Boğazı:
  B'TWIN UPSIDE DOWN 0/30 alüminyum gidon boğazı sayesinde hafiflik. 70 mm (S), 80 mm (M ve L), 90 mm (XL) : Yönlendirmesi daha hassas, kısa yapı. 3 cm daha yukarıya yükseltilebilir, 5 yükseltme pozisyonu vardır (+ 0 mm, + 7.5 mm, + 15 mm, + 22.5 mm ve + 30 mm) %48 arttırılmış genişliği ile %15 daha güçlü : yönlendirmesi daha hassas yapı
  Sele:
  B'TWIN ERGOFIT Evo sele, arttırılmış genişliğiyle rahatlık sağlar, hamak tarzı dizaynıyla baskıyı ve darbeleri daha iyi dağıtır
  Sele Borusu:
  Çok hafif alüminyum B'TWIN SPORT gidon. 27.2 mm çapıyla, size doğal bir oturuş esnekliği sağlar, bu esneklik klasik modellere kadar 5 kat daha iyidir. 400 mm uzunluk tam istediğiniz boya ayarlama özgürlüğü sağlar.
  Lastikler:
  B'TWIN ALL TERRAIN DRY-en 27.5" x 2.0 lastikler; lastik sırtı sayesinde optimum performans. Yanal dişleri sayesinde, virajlarda mükemmel tutuşu garantiler; daha iyi verim için hava basıncı kullanıcının ağırlığına göre ayarlanmalıdır.
  Ağırlık:
  AĞIRLIK M boyda 14,7 kg (pedalsız
 • Şehir:
  Diyarbakır Ergani

Paylaş

hayatgezi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorumları görmek için üye olmalısınız.