B'twin Rockrider 520 27'5 Model

Açıklama

Bisiklet Marka
b'Twin
Bisiklet Model
Rockrider 520
Kadro Boyu (inç/cm)
pek anlamıyorum
Jant Boyu
27,5 Jant
Fren Sistemi
Hidrolik Disk
Türü
Ön Amortisörlü
Çekiş Sistemi
3 x 8
Garanti Durumu
Garantisi Var
Kargo Seçenekleri
Satıcı Ödemeli
Fiyat
700
Kullanım Süreniz
Kullanılmamış
Durumu
Sıfır
Bisiklet sıfırdır. Hediye geldi ve hiç kullanmadım. Piyasa fiyatının çok altında bir fiyat hatta pazarlık payıda vardır .

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
OCKRIDER CGF Evo (Comfort Geometry Frame), 6061 alüminyum, 27.5" tekerlekler için kadro. Yükseltilmiş pozisyonu sayesinde rahatlık. Otururken 27,2 mm'lik sele borusu sayesinde klasik kadrolara göre 5 kat daha esnek. Alçak göbek : Böylece virajlarda bisikletiniz daha dengede kalır ve durduğunuzda ayağınızı yere daha kolay koyarsınız. 69,5° açık direksiyon açısı : Daha dengeli kullanım. Kısa arka tekerlek yüzeyi : Daha kolay pedallama.
Maşa
B'TWIN U-FIT 80, 80 mm hareket mesafeli inovatif maşa. Sertlik ayarı kiloya göre kolayca yapılabilir (55- 105 kg.). Dayanıklı malzeme ile uzun ömürlü VEYA SUNTOUR XCT 80 maşa, 80 mm hareket mesafeli, ayarlanabilir sertlik.
Ön Aktarıcı
Mevcuttur
Arka Aktarıcı
Bulunmamaktadır
Aynakol
b
Ön Fren
Alüminyum fren kolları. Hafif ve etkili yapı. HAYES MX5 fren ön ve arka disk fren : Yağmurlu havada veya çamurlu zeminlerde bile mükemmel frenleme performansı.
Arka Fren
Alüminyum fren kolları. Hafif ve etkili yapı. HAYES MX5 fren ön ve arka disk fren : Yağmurlu havada veya çamurlu zeminlerde bile mükemmel frenleme performansı.
Vites Kolları
SRAM S200 3'lü aynakol 22/32/42 dişler. SRAM X3 arka 9 vites attırıcı. MICROSHIFT MS22 ön vites attırıcı. SRAM X4 göstergeli vites kolu. SRAM PG820, 8 rubleli, 11-32 dişli kaset.
Gidon
A-headset yarı entegre furç yatağı, su geçirmezlik ve yön verme kolaylığı sağlar. 120 mm BTWIN SPORT elcikler : Rahatlık ayağınızın altında!
Gidon Boğazı
B'TWIN UPSIDE DOWN 0/30 alüminyum gidon boğazı sayesinde hafiflik. 70 mm (S), 80 mm (M ve L), 90 mm (XL) : Yönlendirmesi daha hassas, kısa yapı. 3 cm daha yukarıya yükseltilebilir, 5 yükseltme pozisyonu vardır (+ 0 mm, + 7.5 mm, + 15 mm, + 22.5 mm ve + 30 mm) %48 arttırılmış genişliği ile %15 daha güçlü : yönlendirmesi daha hassas yapı
Sele
B'TWIN ERGOFIT Evo sele, arttırılmış genişliğiyle rahatlık sağlar, hamak tarzı dizaynıyla baskıyı ve darbeleri daha iyi dağıtır
Sele Borusu
Çok hafif alüminyum B'TWIN SPORT gidon. 27.2 mm çapıyla, size doğal bir oturuş esnekliği sağlar, bu esneklik klasik modellere kadar 5 kat daha iyidir. 400 mm uzunluk tam istediğiniz boya ayarlama özgürlüğü sağlar.
Lastikler
B'TWIN ALL TERRAIN DRY-en 27.5" x 2.0 lastikler; lastik sırtı sayesinde optimum performans. Yanal dişleri sayesinde, virajlarda mükemmel tutuşu garantiler; daha iyi verim için hava basıncı kullanıcının ağırlığına göre ayarlanmalıdır.
Ağırlık
AĞIRLIK M boyda 14,7 kg (pedalsız
  • Beğen
Tepkiler: hayatgezi

Yorumlar

İlan bilgileri

Paylaşan
0nurAnıl
Okunma
1.759
Yorumlar
4
Güncelleme
Yukarı Alt