Btwin Bfold 5 Katlanır

Açıklama

Bisiklet Marka
b'Twin
Bisiklet Model
Bfold5
Kadro Boyu (inç/cm)
60
Jant Boyu
20 Jant
Fren Sistemi
V Fren
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
1 x 8
Garanti Durumu
Garantisi Yok
Bulunduğu Şehir
İzmir
Kargo Seçenekleri
Elden Teslim
Fiyat
700
Kullanım Süreniz
920km
Durumu
İkinci El
Kısa mesafelerde (ortalama 25km) kullandıgım bisikleti ihtiyaç fazlalığı nedeniyle satışa sunuyorum. 920km yol katetmiştir, frenler pabuçları ojinaldir, jant akortları iyi durumdadır. Katlama mekanizması herhangi aşınma ve boşluk mevcut değildir ve lastik hamuru iyi durumdadır. Ön ve arka reflektorlerı dahildir, vites sistemi shimano 6 vitestir, ön-arka göbekler iyi durumdadır herhangi boşluk yoktur. Kadro üzerinde katlanmaya bağlı çizikler vede kullanıma bağlı (kilitlerken demire dayamak gibi) çizikler azda olsa mevcuttur.

Vites seçeneklerinden 1x6 olmadıgından dolayı en düşüğü 1x8 işaretledim yanlış anlaşılmasın, garanti olayını bilmiyorum faturada yazmıyor fakat btwin ömür boyu garanti verdiğini biliyorum. Bisiklet 2013 aralıkta alındı.

Orta göbekte boşluk vardır, 700kmden sonra boşluk oluşmaya başladı, keyfi keder bakım istemektedir. Deneme sürüşlerinde önce nakit verilir sonra denemeye çıkılır, begenilmezse bisikleti geri verilir ve nakit teslim edilir. Bisikletin kaçırılmaması için önlemdir yanlış anlaşılmasın :) Pazarlık vardır ve Lütfen SMS-WHATSAPP ile iletişime geçin, bilinmeyen numaraları açmıyorum.

Teknik Bilgiler

Kadro Model/Tip
Katlanır
Maşa
Sabit
Ön Aktarıcı
yok
Arka Aktarıcı
Shimano
Aynakol
Tek yaprak
Ön Fren
V
Arka Fren
V
Vites Kolları
Shimano SIS
Ruble
6lı shimano
Zincir
standart
Gidon
Flat
Sele
standart
Jant Seti
20inç
Lastikler
Btwin
Materyal
Çelik

İletişim

İletişim Şekli
05340679601
Yukarı Alt