Bmc Race Machine Rm01

Açıklama

Bisiklet Marka
Diğer
Bisiklet Model
BMC RM01
Kadro Boyu (inç/cm)
50
Jant Boyu
28 Jant
Fren Sistemi
Mekanik Disk
Türü
Amortisörsüz
Çekiş Sistemi
3 x 10
Garanti Durumu
Garantisi Var
Bulunduğu Şehir
Muğla
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
6500
Kullanım Süreniz
2 yıl, 1000 km
Durumu
İkinci El
2012'de aldıktan sonra işlerimin yoğunluğu nedeniyle düzenli bir şekilde binemedim. En son Nisan 2014'te kullandım. Toplamda 1000 km bile yaptığımı sanmıyorum. Üzerinde Ultegra Silver 6700 groupset var. Ne yazık ki sol elcikteki attırıcı bozuldu. Sadece attırıcının mekanizması bozuk ve bu mekanizmayı eBay'den 80 dolara alabilirsiniz.

Fabrika çıkışı parçaların dışında üzerinde Schwalbe Ultremo lastikler, Easton EC70 Aero karbon fiber gidon ve 130mm Pro PLT OS gidon boynu var.

Kadro boyu 50 cm. BMC kadroları diğer bisiklet markalarına göre biraz büyük olduğundan böyle aldım. Benim boyum 1.79 ama bacaklarım boyuma göre biraz kısa. Bu nedenle sele borusu en alçak konumda kullanıyorum. Yani bu şekilde sele borusu yükseltildiğinde 180-185 boyunda kişiler için çok uygun bir bisiklet oluyor. Ben öne yatık binmeyi sevdiğimden bisikletle gelen Easton gidon boynunu 130 mm'lik Pro PLT boyun ile değiştirdim. Orijinal gidon boynu halen duruyor ve onu da bisikletin yanında vereceğim. Orijinal gidon boynu takıldığında bisikletin 175-180 boyundaki kişiler için de uygun olacağını tahmin ediyorum.

Kozmetik olarak çok temiz durumda. Sanırım üzerinde bir tane bile taş izi yok. Hep asfalt yollarda bindim ve beton sokaklara girdiğimde bisikleti elimde taşıdım.

Vites kolu bozulmadan önce de çok az bindiğim bir bisikletti. Yani tamir etsem de binmeyeceğim. Bu yüzden de satıyorum. İleride iyi bir tur bisikleti almayı istediğimden fotoğraflardaki pedalları vermeyeceğim.

Gün içinde yoğun olduğumdan mesajla ulaşırsanız daha kolay olur. Bisiklet Bodrum-Muğla'da ama iş nedeniyle Nisan ortasına kadar ben orada olamayacağım. İsterseniz paketle gönderebilirim. İşim gereği çok iyi paket yaparım. O konuda bir endişeniz olmasın.

Hemen satılması için fiyatı uygun tutuyorum. Takas düşünmüyorum.

Teknik Bilgiler

Materyal
Karbon

İletişim

İletişim Şekli
Whatsapp ile ulaşabilirsiniz 5334871972

Yorumlar

Güzel makine, takas düşünseydiniz BMC FS02 full süspansiyon ile takas teklif edecektim. Hayırlı satışlar..
 
Yukarı Alt