Satıldı Blouson 700 Kışlık Bisiklet Montu ( Siyah-beyaz-mavi )

 • Yağmurluk ve Rüzgarlık Tipi:
  Rüzgarlık
  Markanız:
  Diğer
  Model:
  Blouson 700
  Bedeniniz:
  XL
  Bulunduğu Şehir:
  İstanbul (Avrupa)
  Kargo Seçenekleri:
  Alıcı Ödemeli
  Fiyat:
  95 TL
  Kullanım Süreniz:
  1.5 Yıl
  Durumu:
  İkinci El
  Ürünün hala 4 ay 10 gün daha garantisi vardır. Ürünle ilgili kullandığım süre içerisinde hiçbir şikayetim olmadı. Bu ürünü de 0 derecenin altında kullandığım zamanlar oldu ve gayet memnun kaldım. Aldığım zamanda 230 TL den 150 TL + K.D.V ye düşmüştü ürün hemen almıştım. İlgili fatura görselini ve aldığım zamanki decathlon satış link görselini aşağıya ekleyeceğim. Yazdan kışa hazırlık olarak alıp köşeye atabileceğiniz kaçırılmayacak bir üründür. Üründe tek bir yırtık yada sökük yoktur.
  Eklediğim ürün resimleri ev ortamında orjinal yeni çekilmiş resimlerdir. Türkiye'nin her yerine ücreti mukabili alıcı ödemeli kargo olarak gönderim yapılır. Şu an sanırım satışı olmadığı için satış linki bulamadım. Sizler daha uygun bir link bulur iseniz fiyatı güncellerim.

  Not : Ürün bor, soda ve deterjan karışımı ile satış öncesi yıkanmıştır !.. Ayrıca aynı karışımdan bir yıkamalık olarak ürünün yanında gönderilerecektir. ( bor ile hastahane ve ameliyathane temizliği yapıldığını belirteyim ) İlgili görselleride resim bölümüne eklenmiştir.

  İletişim için buradan mail atabilirsiniz !..

  Ben ürünü aldığımda K.D.V dahil maliyeti 161.94 TL idi.
  [​IMG]

  Ürünü aldığım zamanki decathlon satış linki görseli :

  [​IMG]


  Bu ürün ve beraber toplu olarak aldığım diğer ürünleri aşağıdaki kendi açtığım konuda yer vermiş idim. Fikir açısından bakabilirsiniz...

  Kış için almayı düşündüklerim sizce fazla mı nasıl?
 • İletişim Şekli:
  worldmanx_1977@hotmail.com
 • Şehir:
  Arnavutköy, İstanbul

Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorumları görmek için üye olmalısınız.