Bbb Aluboys Bdp-22 Seramik Rulmanlı Arka Artırıcı Tekerlekleri

Açıklama

Vites Parça Tipi
Diğer
Markanız
Diğer
Model
BBB BDP-22
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
150
Kullanım Süreniz
0 Ürün
Durumu
Sıfır
Arkadaşlar merhabalar; yeni bir ürünle karşınızdayım.

Yeni yol bisikletimde bir kaç ufak tefek yükseltme yapmaya başladım ve bu maksatla seramik rulmanlı malzemelere yatırım yaptım.
İşte bu arkadaşları da bu maksatla satın aldım, denemek maksadıyla bir kez taktım ve daha üst model (çok üst model
:) ) olan bir başka markaya ait olanlarını, bir miktar uygun fiyatla satın aldığım için bu arkadaşları kullanamadan söktüm ve satmaya karar verdim.

Ürünler 11 dişli olup seramik rulmanlı ve alüminyum tekerleklidir. Shimano ve Sram'ın 9-10 ve 11 vitesli sistemleriyle, Campagnolo'nun da 11'li sistemleriyle uyumludur.

Orijinal arka artırıcı tekerleklerine nazaran çok ama çok daha akıcıdır. Seramik rulmanlı bir orta göbekle birlikte kullanılmaları halinde müthiş akıcılığı olan bir bisiklete çevireceklerdir bisikletlerinizi.

Gelelim fiyat hususuna;

Ürünler için talep etmiş olduğum fiyat 150,00 TL'dır. Dileyenler yurtdışından alacakları fiyatın üzerine kargo masrafları (22,00) ve gümrük (26,00) vergisini ekleyerek bu fiyatın bir miktar daha üzerinde bir fiyatla sahip olabilirler.

Ciddi alıcılar için fiyatta gereken kolaylık sağlanacaktır.

Beni tanıyan arkadaşlarımız İstanbul içerisinde elden alışveriş yapmayı, alıcının da ürünü görerek, içine sinerek almasını tercih ettiğimi bileceklerdir ancak talep edilmesi durumunda şehir dışına alıcının belirleyeceği kargo firması aracılığıyla, kargo bedelini alıcının ödemesi koşuluyla kargoyla da yollayabilirim.

Sevgiyle kalın, esen kalın.

Teknik Bilgiler

Dişli Sayısı
11
Vites Oranı
Shimano & Sram 9-10-11, Campagnolo 11
11 Dişli
7075 Alüminyum Tekerlek
Seramik Rulman

İletişim

İletişim Şekli
05419032503

İlan bilgileri

Paylaşan
vahapaydin
Okunma
480
Güncelleme
Yukarı Alt