Altura Arc Roll Top 20 Bisiklet Çantası/heybesi Çift

Açıklama

Markanız
Diğer
Model
Altura Arc Roll Top 20 Litre
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Avrupa)
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
200
Kullanım Süreniz
350 KM
Durumu
İkinci El
Çantaları Aralık ayında Evans'dan almıştım. Şu anki Türkiye fiyatı tek çanta için €41.84 görünüyor üstüne tabii bir de gümrük vergisi var.

Çantaları genellikle tek olarak kullandım her biriyle yaklaşık 350km yol yapmışımdır. Çantalar su geçirmez fakat sağanak yağmurlar altında denemedim açıkçası. Şu ana kadar su, çamur sıçramalarında ve günlük yağışlardaysa su geçirmedi. İçerisinde elektronik ekipmanları taşıdım genelde güven verdi o bakımdan.

Çantaların birinin üzerinde hafif bir sökülme var. Tam olarak nereye taktım onu nasıl oldu bilmiyorum fotoğrafları çekerken fark ettim açıkçası. Fotoğraflarda detaylı bir şekilde çektim o kısmı. Takma sistemindeyse herhangi bir sıkıntısı yok.

Çantaların çift fiyatıdır. Tek olarak satmayı düşünmüyorum. Kısa tur veya şehir içi kullanım için oldukça uygunlar, ayrıca çok da şıklar açıkçası. Ayrıca tutma yerleri olduğundan yanınızda da taşıyabilirsiniz. Ben daha büyük çanta alabilmek için satıyorum. Çantalar 20 litre, detaylı bilgilerini teknik bilgiler kısmına yazdım.

Teknik Bilgiler

20 litre.
Boyut: 40 x 38 x 20 cm
Ağırlık: 620 gr.
Her bagaj max. 10 kg yük taşıyabilir.
Rixen Kaul Vario sistemi.

İletişim

İletişim Şekli
Mailsor@gmail.com

Yorumlar

Yukarı Alt