29er Schwalbe Profesyonel Serisi Fat Albert Set

Açıklama

Lastik/Jant Parça Tipi
Dış Lastik
Lastik/Jant Boyu
29 inch
Markanız
Schwalbe
Model
Fat Albert
Bulunduğu Şehir
İstanbul (Anadolu)
Kargo Seçenekleri
Alıcı Ödemeli
Fiyat
200
Kullanım Süreniz
1 ay
Durumu
İkinci El
Bu seride ön ve arka desen, lastik türü ve hamurları gibi özellikler farklı olup, ön ve arka lastiklerin en iyi yol tutuş, çekiş, fren ve dayanıklılık hedeflenmiştir. Fat Albert sette, ön Fat Albert ve arka Fat Albert farklı özelliklere sahiptir. Schwalbe tarafından geliştirilen en üst teknolojilerin kullanıldığı bir seridir.
Lastik ömürleri ön %95, arka%90 olup, set sıfır fiyatı yurtdışında 62 euro + 20 euro kargo + 11 euro vergi ile 93 euro civarına gelmektedir. Satış fiyatım 200TL olup, İstanbul elden teslim , isteyene alıcı ödemeli kargo yapılır.
Lastikler az kullanılmış olup temiz halde saklanmaktadır. Problemsizdir. Arka lastikte deneme amacıyla tubeless yama uyguladım, uyguladıktan sonra gerek duyulmamakla birlikte sökmek için bir neden görmedim. Yaklaşık 1 yıldır kullanmıyorum, paketinde duruyor. ihtiyaç fazlalığından satılıktır.
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Efsane geri döndü!
Yeni Fat Albert'in arkasındaki güç merkezi elbette Gerrit Gaastra'dır. Açık fikirli bisiklet gurusu, Schwalbe'yi standart lastik sırtından şüphe ederek yeni yollara zorlar. Bu rahatsızdır, ancak yenilik bu şekilde gerçekleşir. Ve olağanüstü lastiklerin gelişimi budur.
Ön ve arka farklı izler ve bileşiklerle bu çifti PaceStar-Triple-Compound (arka) için mükemmel bir ekip haline getiriyor: MTB Race, All Mountain ve Tour için optimize edilmiştir. Düşük yuvarlanma direnci ve dayanıklılık kombinasyonu ile süper hızlı bileşik. Kaba arazide kullanımı iyileştirmek için lastik omuzları kayda değer ölçüde daha yumuşak yapılmıştır.
Trail-Star-Üçlü Bileşik (ön): Enduro ve Freeride için ekstra kavrama için daha yumuşak bileşik. Orta yumuşak ve tutuşlu merkezi, yumuşak ve ekstra tutuşlu omuzları olan hızlı yuvarlanan taban tabaka.
TubeLess-Easyteknoloji. Tüm Evo MTB lastiklerinin yeni standardı. Yeni monofilament yanak kumaş, önceki SnakeSkin kumaşını üç şekilde aşar: Daha büyük kesme direnci, daha yüksek nüfuz gücü ve her şeyden önce: Tubeless dönüştürmeyi son derece kolay ve güvenli hale getirir!

Teknik Bilgiler

Jant veya Lastik Türünüz
Tubeless

İletişim

İletişim Şekli
05332984569

Yorumlar

Yukarı Alt