2 kişilik çadırla takaslık Husky 4 kişilik çadır.

Açıklama

Model
Husky Boyard 4 mevsim 4 kişilik çadır.
Kargo Seçenekleri
Satıcı Ödemeli
Fiyat
200
Kullanım Süreniz
5-6 yıl
Durumu
İkinci El
Uzun zamandır hobi amaçlı turlarımda kullandığım kar,yağmur v.b birçok koşulda denenmiş ve beni hiç yarı yolda bırakmamış çadırımı 2 kişilik daha hafif bir çadırla takas etmek istiyorum.

Biraz titiz olduğum için çadır çok temiz durumdadır.

30'dan fazla şehirde yanımda olup eşsiz maceralar ve manzaralar görmüştür :) Dili olsa da konuşsa :)Kurulmaya alışkındır sorun çıkarmaz,size yardımcı olur :p

Ağırlığı 3.4 kg,iç hacmi inanılmaz geniştir.Çok az eğilerek içinde ayakta giyinebilirsiniz.Sıkışmadan 4-6 kişi rahatlıkla yatabilir.Son turumuzda 2 bisiklet ve 2 kişi rahat rahat içinde kaldık.Çift kapılı olup,açılıp kapanabilen üst havalandırma pencereleri mevcuttur.

Yol bisikleti ile tur yaptığım için 2 kg altında 2 kişilik bir çadır arıyorum.

Tam modeli Husky Boyard 4 kişilik 4 mevsim çadırdır.Çadırınızın durumuna göre üste para verebilirim.

Özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler.

Özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
  • Beğen
Tepkiler: Onur Alp İNAN

Yorumlar

Aynı renk 2 kişilik husky bizam var elimde ve ben de 3 veya 4 kişilik bir çadırla değiştirmek istiyorum. 4 yillik ve senede 2~3 kampta kullandim. İlgilenirseniz takas kosullarinizi ogrenmek isterim.
 
Tamamen ağırlık hafifletmek için değiştirmek istediğimden dolayı husky bizam şu anda bana uygun değil ne yazık ki.(Ağırlığı 2900 civarıymış).Teşekkürler teklifiniz için.Özel mesajda verilen ulaşım bilgisine cevap verildi.
 

İlan bilgileri

Paylaşan
Migel
Okunma
1.348
Yorumlar
3
Güncelleme
Yukarı Alt