Zonguldak

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Yakında Zonguldak düşünüyüruz arkadaşlarla.Yok mu hiç ev sahipliği yapacak,bi çay ısmarlıyacak kimse Zonguldakta. :eek:

Scudo
Tepki
37
Merhaba Zonguldak'a gitmeyi ne zaman planlıyorsunuz. İstanbul'da yaşayan bir Zonguldak'lı olarak eşim ile bizim de böyle bir planımız var. Daha fazla bilgi verirseniz sevinirim.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Herangi bir cumartesi olabilir.Karabükten bisikletle gidip,aynı gün trenle dönmeyi düşünüyoruz.Kalma problem olmasın diye.
Sizin planınız nasıldı? Zonguldaktan Karabüke olabilirmi?
O zaman biz trenle gelip sizinle dönüşü bisikletle yapar,siz de dönüşü trenle yapmış olursunuz.

C

can07

Misafir

arkadaş ben zonguldaklıyım da antalyada yaşıyorum .Zonguldaklımısın yoksa gezmeye mi gidiyosun?:D

C

can07

Misafir
merhaba ben zonguldaklıyım 13 senedir Antalyada yaşıyorum merak ettim Bayrama zonguldaka gelmeyi düşünüyorum.Gelirsem yalnız kalmayayım dedim!

berzah57

Üye
Tepki
4
Ben hem zonguldaklıyım Hemde zonguldakta yaşıyorum=)Nasılım=)) Gelirseniz Ben Zonguldak merkezdeyim.İyi Gezmeler:)

• Beğen
Tepkiler: Ziya Yurdakul

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@berzah57

Tamam Berzah,gelirsek arıcaz ama numaranı özelden yazarsan. Denize girilecek yer var mı orda? Gelmişken eğlencemiz eksik kalmasın.Ziya78_zy de gelir.Senle akran sayılır. Ama büyük ihtimal ramazandan sonra.

(Mustafakoray'dan ses yok ! )

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar ben Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinden Deniz burada tekim galiba ama yinede şansımı denemek istiyorum var mı acaba Zonguldak'lı??

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
birader ben varım ama antalyada yaşıyorum zonguldaka gelirsem görüşelim

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Biz seni açmayız, biraz uzağız ama. Zonguldak'a pedallıyoruz bazen ekipçe. İstersen eğer haberleşir, o istikamete biryere buluşup gideriz.

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
bak bu iyi olduu valla kardeşş bizde hafta sonu ordan geciyozz
istersen bize takıl beraber koparızz yolaraa
ne dersinn
beni arrrasann omer kabul4278@hotmail.com eklee konuşalımm olmazmıı

YigitSAYIN

Aktif Üye
Tepki
16
Her yaz filyostayım sedona kullanıyorum. . .Tanısmak isterim . . .

umutt

Aktif Üye
Tepki
105
ben zonguldak ereğliden umut aranıza yeni katıldım ve bu forum hasuma gitti :) bu arada ereğliden birileri varmı tanısmak ısterim

• Beğen
Tepkiler: sinanunal

scale

Üye
Tepki
39
birader hele şükür zonguldaktanda çıktı bir bisikletçi yalnız ben antalyada yaşıyorum gelirsem oralara takılırız gelirsen buralara bekleriz

• Beğen
Tepkiler: sinanunal

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Wolar ve deniz kardeşlerim,Temmuz'da Anka (Ankara) ve Karbis (Karabük) bisiklet grupları olarak Çanakkale-İzmir turumuz var .Eğer imkanınız olursa sizleri de aramızda görmek isteriz.
(link)

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
havalarda ısındıı millett nerdesinnizz .:) istersenizz bu hafta sonu zonguldak ne dersinizz hazır olanlar buraya yazzın ki bilelimm kaç kişi gidiyozzz saygılarım la ömer kabul .

YigitSAYIN

Aktif Üye
Tepki
16
Slm ben samsundanım ama yazın Zonguldak Filyos / Hisarönündeyim. . .Bana katılın yada ben size katılayım orda burda surda turlayalım Ereğli senin Alaplı benim. . .

• Beğen
Tepkiler: omerkabul

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
omerkabul4278 @ ekle konuşalım biraderr yada 544 5324944